Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-30
g. 18:00
001
5LMB 1
TRANSLUK SRS II Łomna GUKS SPARTA Szczytno 7:7 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
5LMB 1
TS Ciechanów SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
5LMB 1
KS SPARTA Nasielsk UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
004
5LMB 1
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów 0:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
5LMB 2
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 8:2 Szczegóły
2019-10-19
g. 13:00
006
5LMB 2
GUKS SPARTA Szczytno TS Ciechanów 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:30
007
5LMB 2
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KS SPARTA Nasielsk 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
5LMB 2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
009
5LMB 3
TS Ciechanów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
5LMB 3
KS SPARTA Nasielsk GUKS SPARTA Szczytno 5:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
5LMB 3
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
5LMB 3
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
013
5LMB 4
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
014
5LMB 4
TRANSLUK SRS II Łomna TS Ciechanów 3:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
015
5LMB 4
GUKS SPARTA Szczytno KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
016
5LMB 4
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ŁKTS PROFILTER Łochów 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
017
5LMB 5
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
018
5LMB 5
KS SPARTA Nasielsk TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
019
5LMB 5
ŁKTS PROFILTER Łochów GUKS SPARTA Szczytno 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
020
5LMB 5
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-12-01
g. 17:00
021
5LMB 6
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów 7:7 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
5LMB 6
TRANSLUK SRS II Łomna KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-11-23
g. 12:30
023
5LMB 6
TS Ciechanów KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
024
5LMB 6
GUKS SPARTA Szczytno UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2019-11-17
g. 14:00
025
5LMB 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:00
026
5LMB 7
ŁKTS PROFILTER Łochów TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
5LMB 7
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki TS Ciechanów -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 14:30
028
5LMB 7
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa GUKS SPARTA Szczytno -:- Szczegóły
2019-12-21
g. 11:30
029
5LMB 8
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 14:00
030
5LMB 8
TRANSLUK SRS II Łomna UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
031
5LMB 8
TS Ciechanów ŁKTS PROFILTER Łochów -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
5LMB 8
KS SPARTA Nasielsk KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 14:00
033
5LMB 9
GUKS SPARTA Szczytno ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 14:30
034
5LMB 9
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
035
5LMB 9
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TS Ciechanów -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
5LMB 9
ŁKTS PROFILTER Łochów KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły