Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA II Pruszków 9 16 71:25
2. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9 15 71:30
3. MKS POGOŃ II Siedlce 9 13 63:43
4. KS Kobyłka 9 12 57:52
5. SKS 40 III Warszawa 9 8 56:48
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9 5 36:68
7. ŁKTS PROFILTER II Łochów 9 2 31:70
8. TRANSLUK SRS IV Łomna 9 1 25:74
9. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
5LMC 1
TRANSLUK SRS IV Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
002
5LMC 1
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
5LMC 1
SKS 40 III Warszawa KS Kobyłka 5:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 14:00
004
5LMC 1
MKS POGOŃ II Siedlce ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
5LMC 2
KS LIMA II Pruszków TRANSLUK SRS IV Łomna 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
006
5LMC 2
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
5LMC 2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa SKS 40 III Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
5LMC 2
KS Kobyłka MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
009
5LMC 3
UKS RETURN II Piaseczno KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
5LMC 3
SKS 40 III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:00
011
5LMC 3
MKS POGOŃ II Siedlce SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
5LMC 3
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
013
5LMC 4
KS LIMA II Pruszków SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
014
5LMC 4
TRANSLUK SRS IV Łomna UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 09:00
015
5LMC 4
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:5 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:30
016
5LMC 4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 14:00
017
5LMC 5
MKS POGOŃ II Siedlce KS LIMA II Pruszków 8:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00
018
5LMC 5
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:00
019
5LMC 5
ŁKTS PROFILTER II Łochów AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
020
5LMC 5
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
021
5LMC 6
KS LIMA II Pruszków ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
022
5LMC 6
TRANSLUK SRS IV Łomna MKS POGOŃ II Siedlce 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
023
5LMC 6
UKS RETURN II Piaseczno SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-08
g. 09:00
024
5LMC 6
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
025
5LMC 7
KS Kobyłka KS LIMA II Pruszków 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
026
5LMC 7
ŁKTS PROFILTER II Łochów TRANSLUK SRS IV Łomna 8:3 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
027
5LMC 7
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
028
5LMC 7
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 1:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 14:00
029
5LMC 8
KS LIMA II Pruszków SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-12-21
g. 17:00
030
5LMC 8
TRANSLUK SRS IV Łomna KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
031
5LMC 8
UKS RETURN II Piaseczno ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
5LMC 8
SKS 40 III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 4:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
5LMC 9
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS LIMA II Pruszków 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
034
5LMC 9
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 8:6 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
035
5LMC 9
KS Kobyłka UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
5LMC 9
ŁKTS PROFILTER II Łochów SKS 40 III Warszawa 0:10 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
001
5LMC 10
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
5LMC 10
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KS LIMA II Pruszków 2:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
003
5LMC 10
KS Kobyłka SKS 40 III Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-02-05
g. 18:00
004
5LMC 10
ŁKTS PROFILTER II Łochów MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
5LMC 11
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
5LMC 11
MKS POGOŃ II Siedlce KS Kobyłka 7:7 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
007
5LMC 11
SKS 40 III Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
5LMC 11
TRANSLUK SRS IV Łomna KS LIMA II Pruszków 0:10 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
5LMC 12
KS LIMA II Pruszków AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
5LMC 12
TRANSLUK SRS IV Łomna SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
5LMC 12
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
5LMC 12
KS Kobyłka ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
013
5LMC 13
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
014
5LMC 13
ŁKTS PROFILTER II Łochów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
015
5LMC 13
MKS POGOŃ II Siedlce TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
016
5LMC 13
SKS 40 III Warszawa KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
5LMC 14
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
5LMC 14
KS LIMA II Pruszków MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
019
5LMC 14
TRANSLUK SRS IV Łomna ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
020
5LMC 14
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KS Kobyłka -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
5LMC 15
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
5LMC 15
KS Kobyłka TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
5LMC 15
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 14:00
024
5LMC 15
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
025
5LMC 16
MKS POGOŃ II Siedlce AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
026
5LMC 16
SKS 40 III Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
027
5LMC 16
KS LIMA II Pruszków KS Kobyłka -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
028
5LMC 16
TRANSLUK SRS IV Łomna SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły