Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2 4 16:4
2. KS Kobyłka 2 4 16:8
3. KS LIMA II Pruszków 1 2 8:2
4. SKS 40 III Warszawa 2 2 14:9
5. MKS POGOŃ II Siedlce 2 2 11:10
6. UKS RETURN II Piaseczno 0 0 0:0
7. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 1 0 1:9
8. ŁKTS PROFILTER II Łochów 2 0 4:16
9. TRANSLUK SRS IV Łomna 2 0 4:16

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
5LMC 1
TRANSLUK SRS IV Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
002
5LMC 1
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
5LMC 1
SKS 40 III Warszawa KS Kobyłka 5:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 14:00
004
5LMC 1
MKS POGOŃ II Siedlce ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
5LMC 2
KS LIMA II Pruszków TRANSLUK SRS IV Łomna 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
006
5LMC 2
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
5LMC 2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa SKS 40 III Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
5LMC 2
KS Kobyłka MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 17:00
009
5LMC 3
UKS RETURN II Piaseczno KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
5LMC 3
SKS 40 III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 14:00
011
5LMC 3
MKS POGOŃ II Siedlce SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
5LMC 3
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS Kobyłka -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
013
5LMC 4
KS LIMA II Pruszków SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
014
5LMC 4
TRANSLUK SRS IV Łomna UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
015
5LMC 4
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 14:30
016
5LMC 4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 14:00
017
5LMC 5
MKS POGOŃ II Siedlce KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
018
5LMC 5
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 14:00
019
5LMC 5
ŁKTS PROFILTER II Łochów AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
020
5LMC 5
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
021
5LMC 6
KS LIMA II Pruszków ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
022
5LMC 6
TRANSLUK SRS IV Łomna MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 17:00
023
5LMC 6
UKS RETURN II Piaseczno SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
024
5LMC 6
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS Kobyłka -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
025
5LMC 7
KS Kobyłka KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
026
5LMC 7
ŁKTS PROFILTER II Łochów TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
5LMC 7
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
028
5LMC 7
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
029
5LMC 8
KS LIMA II Pruszków SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
030
5LMC 8
TRANSLUK SRS IV Łomna KS Kobyłka -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 17:00
031
5LMC 8
UKS RETURN II Piaseczno ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
5LMC 8
SKS 40 III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
5LMC 9
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
034
5LMC 9
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
035
5LMC 9
KS Kobyłka UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
5LMC 9
ŁKTS PROFILTER II Łochów SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły