Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
1
KTS III Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 7:7 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
1
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
1
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
004
1
ULKS II Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
2
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
006
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS II Kazanów 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 18:30
007
2
HoReCup AICR Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 17:00
008
2
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
009
3
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 1:9 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
010
3
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa KTS III Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
011
3
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
012
3
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
013
4
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
014
4
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
015
4
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 15:00
016
4
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
017
5
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
018
5
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
019
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 0:10 Szczegóły
2019-12-01
g. 15:00
020
5
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
021
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk HoReCup AICR Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
022
6
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
023
6
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 10:00
024
6
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
025
7
ULKS II Kazanów ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
026
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 6:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
027
7
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
028
7
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
001
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk KTS III Kozienice 6:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
8
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 10:00
003
8
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
8
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA Jedlińsk 3:8 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
006
9
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
007
9
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
008
9
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
10
ULKS VICTORIA Jedlińsk SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-29
g. 11:00
010
10
KTS III Kozienice UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
10
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
10
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
013
11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
014
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
015
11
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
016
11
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
12
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
12
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
019
12
KTS III Kozienice UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
020
12
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
13
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
13
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
13
UKS TYMIANKA Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
13
ULKS II Kazanów UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
14
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
14
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
14
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
14
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły