5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2014/2015
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2014-10-05 g. 17:30 W: pozytywna |
001 5LMA 1 |
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | ULKS VIS Wiskitki | 4:8 | Szczegóły |
2014-10-05 g. 11:00 W: pozytywna |
002 5LMA 1 |
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | 9:1 | Szczegóły |
2014-09-30 g. 18:00 W: pozytywna |
003 5LMA 1 |
UKS II Sanniki | ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | 2:8 | Szczegóły |
2014-10-05 g. 11:00 W: pozytywna |
004 5LMA 1 |
KS SOKÓŁ II Serock | UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | 2:8 | Szczegóły |
2014-10-26 g. 11:00 W: pozytywna |
005 5LMA 2 |
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | 1:9 | Szczegóły |
2014-10-26 g. 11:00 W: pozytywna |
006 5LMA 2 |
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | UKS II Sanniki | 9:1 | Szczegóły |
2014-10-23 g. 18:00 W: pozytywna |
007 5LMA 2 |
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | KS SOKÓŁ II Serock | 8:5 | Szczegóły |
2014-10-26 g. 11:00 W: pozytywna |
008 5LMA 2 |
ULKS VIS Wiskitki | LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | 8:4 | Szczegóły |
2014-11-09 g. 11:00 W: pozytywna |
009 5LMA 3 |
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | 4:8 | Szczegóły |
2014-11-09 g. 11:00 W: pozytywna |
010 5LMA 3 |
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | 8:3 | Szczegóły |
2014-11-08 g. 17:00 W: pozytywna |
011 5LMA 3 |
KS SOKÓŁ II Serock | MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | 8:4 | Szczegóły |
2014-11-09 g. 11:00 W: pozytywna |
012 5LMA 3 |
UKS II Sanniki | ULKS VIS Wiskitki | 3:8 | Szczegóły |
2014-11-19 g. 18:00 W: pozytywna |
013 5LMA 4 |
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | 8:5 | Szczegóły |
2014-11-30 g. 11:00 W: pozytywna |
014 5LMA 4 |
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | 4:8 | Szczegóły |
2014-11-23 g. 11:00 W: pozytywna |
015 5LMA 4 |
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | UKS II Sanniki | 0:10 | Szczegóły |
2014-11-23 g. 11:00 W: pozytywna |
016 5LMA 4 |
ULKS VIS Wiskitki | KS SOKÓŁ II Serock | 8:4 | Szczegóły |
2014-11-26 g. 18:00 W: pozytywna |
017 5LMA 5 |
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | KS SOKÓŁ II Serock | 8:3 | Szczegóły |
2014-12-14 g. 15:00 W: pozytywna |
018 5LMA 5 |
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | UKS II Sanniki | 8:2 | Szczegóły |
2014-12-12 g. 18:00 W: pozytywna |
019 5LMA 5 |
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | 9:1 | Szczegóły |
2014-12-07 g. 11:00 W: pozytywna |
020 5LMA 5 |
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | ULKS VIS Wiskitki | 5:8 | Szczegóły |
2014-12-21 g. 11:00 W: pozytywna |
021 5LMA 6 |
UKS II Sanniki | SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | 3:8 | Szczegóły |
2014-12-21 g. 11:00 W: pozytywna |
022 5LMA 6 |
KS SOKÓŁ II Serock | LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | 1:9 | Szczegóły |
2014-12-14 g. 11:00 W: pozytywna |
023 5LMA 6 |
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | 1:9 | Szczegóły |
2014-12-21 g. 11:00 W: pozytywna |
024 5LMA 6 |
ULKS VIS Wiskitki | ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | 6:8 | Szczegóły |
2015-01-11 g. 11:00 W: pozytywna |
025 5LMA 7 |
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | 0:10 | Szczegóły |
2015-01-11 g. 11:00 W: pozytywna |
026 5LMA 7 |
UKS II Sanniki | KS SOKÓŁ II Serock | 10:0 | Szczegóły |
2015-01-11 g. 11:00 W: pozytywna |
027 5LMA 7 |
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | 8:2 | Szczegóły |
2015-01-09 g. 19:00 W: pozytywna |
028 5LMA 7 |
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | ULKS VIS Wiskitki | 1:9 | Szczegóły |
2015-02-15 g. 11:00 W: pozytywna |
001 5LMA 8 |
ULKS VIS Wiskitki | MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | 10:0 | Szczegóły |
2015-02-15 g. 11:00 W: pozytywna |
002 5LMA 8 |
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | KS SOKÓŁ II Serock | 8:4 | Szczegóły |
2015-02-15 g. 11:00 W: pozytywna |
003 5LMA 8 |
UKS II Sanniki | UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | 8:6 | Szczegóły |
2015-02-15 g. 11:00 W: pozytywna |
004 5LMA 8 |
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | 8:4 | Szczegóły |
2015-03-15 g. 11:00 W: pozytywna |
005 5LMA 9 |
KS SOKÓŁ II Serock | ULKS VIS Wiskitki | 2:8 | Szczegóły |
2015-03-06 g. 19:00 W: pozytywna |
006 5LMA 9 |
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | 6:8 | Szczegóły |
2015-03-15 g. 11:00 W: pozytywna |
007 5LMA 9 |
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | UKS II Sanniki | 8:5 | Szczegóły |
2015-03-15 g. 11:00 W: pozytywna |
008 5LMA 9 |
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | 1:9 | Szczegóły |
2015-03-22 g. 11:00 W: pozytywna |
009 5LMA 10 |
ULKS VIS Wiskitki | UKS II Sanniki | 7:7 | Szczegóły |
2015-03-22 g. 11:00 W: pozytywna |
010 5LMA 10 |
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | 8:2 | Szczegóły |
2015-04-15 g. 18:00 W: pozytywna |
011 5LMA 10 |
KS SOKÓŁ II Serock | ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | 2:8 | Szczegóły |
2015-03-22 g. 11:00 W: pozytywna |
012 5LMA 10 |
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | 8:2 | Szczegóły |
2015-03-29 g. 11:00 W: pozytywna |
013 5LMA 11 |
ULKS VIS Wiskitki | SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | 9:1 | Szczegóły |
2015-03-29 g. 11:00 W: pozytywna |
014 5LMA 11 |
UKS II Sanniki | LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | 2:8 | Szczegóły |
2015-03-29 g. 11:00 W: pozytywna |
015 5LMA 11 |
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | KS SOKÓŁ II Serock | 8:6 | Szczegóły |
2015-03-29 g. 11:00 W: pozytywna |
016 5LMA 11 |
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | 2:8 | Szczegóły |
2015-04-17 g. 19:00 W: pozytywna |
017 5LMA 12 |
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | ULKS VIS Wiskitki | 8:4 | Szczegóły |
2015-04-12 g. 11:00 W: pozytywna |
018 5LMA 12 |
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | 7:7 | Szczegóły |
2015-04-12 g. 11:00 W: pozytywna |
019 5LMA 12 |
KS SOKÓŁ II Serock | UKS II Sanniki | 2:8 | Szczegóły |
2015-04-19 g. 11:00 W: pozytywna |
020 5LMA 12 |
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | 8:5 | Szczegóły |
2015-04-19 g. 11:00 W: pozytywna |
021 5LMA 13 |
ULKS VIS Wiskitki | UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | 6:8 | Szczegóły |
2015-04-19 g. 11:00 W: pozytywna |
022 5LMA 13 |
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | 8:4 | Szczegóły |
2015-04-16 g. 17:00 W: pozytywna |
023 5LMA 13 |
KS SOKÓŁ II Serock | SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | 6:8 | Szczegóły |
2015-04-25 g. 17:00 W: pozytywna |
024 5LMA 13 |
UKS II Sanniki | MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | 10:0 | Szczegóły |
2015-05-10 g. 11:00 W: pozytywna |
025 5LMA 14 |
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) | ULKS VIS Wiskitki | 9:1 | Szczegóły |
2015-05-10 g. 11:00 W: pozytywna |
026 5LMA 14 |
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie | UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki | 3:8 | Szczegóły |
2015-04-24 g. 17:00 W: pozytywna |
027 5LMA 14 |
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo | UKS II Sanniki | 8:3 | Szczegóły |
2015-05-10 g. 14:00 W: pozytywna |
028 5LMA 14 |
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin | KS SOKÓŁ II Serock | 8:2 | Szczegóły |