Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 6 11 48:12
2. MAXI PLAST Ząbki 6 10 45:15
3. IKTS BROŃ Radom 6 8 35:25
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6 6 27:33
5. OTSK RADISSON Ostróda 6 5 34:26
6. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 6 2 9:51
7. TRANSLUK SRS Łomna 6 0 12:48

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
001
2LK 1
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn OTSK RADISSON Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2020-12-19
g. 17:00
002
2LK 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TRANSLUK SRS Łomna 7:3 Szczegóły
SG:
2020-10-04
g. 11:00
004
2LK 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock MAXI PLAST Ząbki 0:10 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2020-12-19
g. 18:30
005
2LK 2
OTSK RADISSON Ostróda MAXI PLAST Ząbki 4:6 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2020-10-18
g. 18:00
007
2LK 2
TRANSLUK SRS Łomna IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-12-13
g. 11:00
008
2LK 2
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-03-11
g. 18:30
009
2LK 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn OTSK RADISSON Ostróda 6:4 Szczegóły
SG:
2020-10-24
g. 11:00
010
2LK 3
IKTS BROŃ Radom MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2020-10-24
g. 11:00
011
2LK 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock TRANSLUK SRS Łomna 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Lipczyński
2020-11-08
g. 16:00
014
2LK 4
TRANSLUK SRS Łomna MAXI PLAST Ząbki 0:10 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2021-02-21
g. 10:00
015
2LK 4
MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2020-11-08
g. 11:00
016
2LK 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKTS BROŃ Radom 2:8 Szczegóły
SG:
2020-12-19
g. 13:00
017
2LK 5
IKTS BROŃ Radom OTSK RADISSON Ostróda 5:5 Szczegóły
SG:
2021-03-07
g. 12:00
018
2LK 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 1:9 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2020-12-06
g. 11:00
019
2LK 5
MAXI PLAST Ząbki MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2020-12-20
g. 13:00
021
2LK 6
OTSK RADISSON Ostróda TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
023
2LK 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MAXI PLAST Ząbki 1:9 Szczegóły
SG:
2020-12-20
g. 11:00
024
2LK 6
IKTS BROŃ Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2021-03-13
g. 17:00
025
2LK 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock OTSK RADISSON Ostróda 1:9 Szczegóły
SG:
2021-03-13
g. 11:00
026
2LK 7
MAXI PLAST Ząbki IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-03-13
g. 15:30
028
2LK 7
TRANSLUK SRS Łomna MUKS START SPALONA MLECZARNIA Nadarzyn 0:10 Szczegóły
SG: Marek Snopiński