Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS LIMA Pruszków 12 24 103:28
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 12 22 97:32
3. TRANSLUK SRS Łomna 12 14 78:76
4. KS Nadarzyn 12 13 70:62
5. KU AZS PW Warszawa 12 13 69:72
6. UKS ALFA Gostynin 12 13 69:78
7. KTS Kozienice 12 12 76:68
8. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 12 11 66:75
9. KTS II Kozienice 12 10 70:68
10. KU AZS SGH Warszawa 12 9 64:81
11. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 7 59:83
12. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 5 43:91
13. SKS 40 Warszawa 12 3 46:96

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
001
3LM 1
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
002
3LM 1
SKS 40 Warszawa KS LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
003
3LM 1
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
004
3LM 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
005
3LM 1
KTS Kozienice KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
006
3LM 1
TRANSLUK SRS Łomna KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00
007
3LM 2
KTS II Kozienice TRANSLUK SRS Łomna 5:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
008
3LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS Kozienice 2:8 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
009
3LM 2
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:3 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
010
3LM 2
KS LIMA Pruszków UKS ALFA Gostynin 10:0 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
011
3LM 2
KU AZS PW Warszawa SKS 40 Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
012
3LM 2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2020-12-03
g. 18:00
013
3LM 3
SKS 40 Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00
014
3LM 3
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
015
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS LIMA Pruszków 4:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
016
3LM 3
KTS Kozienice KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
017
3LM 3
TRANSLUK SRS Łomna KS SPÓJNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-10-02
g. 18:00
018
3LM 3
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2020-12-01
g. 19:00
019
3LM 4
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
020
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
021
3LM 4
KS LIMA Pruszków KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2021-05-30
g. 11:00
W: negatywna
022
3LM 4
KU AZS PW Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2021-06-10
g. 18:00
023
3LM 4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2020-11-21
g. 15:00
024
3LM 4
KS Nadarzyn SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-06-11
g. 18:00
025
3LM 5
UKS ALFA Gostynin KS Nadarzyn 8:2 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
026
3LM 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
027
3LM 5
KTS Kozienice KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
028
3LM 5
TRANSLUK SRS Łomna KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2021-03-03
g. 18:30
029
3LM 5
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
030
3LM 5
KTS II Kozienice KS SPÓJNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2021-06-10
g. 18:00
031
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa KTS II Kozienice 4:8 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
032
3LM 6
KS LIMA Pruszków KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
033
3LM 6
KU AZS PW Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2021-06-07
g. 19:00
034
3LM 6
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
035
3LM 6
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2020-11-16
g. 18:00
036
3LM 6
SKS 40 Warszawa UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
037
3LM 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SKS 40 Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
038
3LM 7
KTS Kozienice KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2020-11-22
g. 10:00
039
3LM 7
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-12-19
g. 10:45
040
3LM 7
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
041
3LM 7
KTS II Kozienice KS LIMA Pruszków 4:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
042
3LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
043
3LM 8
KS LIMA Pruszków KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00
044
3LM 8
KU AZS PW Warszawa KTS II Kozienice 8:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
045
3LM 8
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
046
3LM 8
KS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2021-06-06
g. 11:00
047
3LM 8
SKS 40 Warszawa KTS Kozienice 8:6 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00
048
3LM 8
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
049
3LM 9
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 6:8 Szczegóły
2020-12-12
g. 16:00
050
3LM 9
TRANSLUK SRS Łomna SKS 40 Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
051
3LM 9
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS Nadarzyn 8:4 Szczegóły
2021-06-08
g. 18:00
052
3LM 9
KTS II Kozienice KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
053
3LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
054
3LM 9
KU AZS SGH Warszawa KS LIMA Pruszków 2:8 Szczegóły
2021-06-01
g. 18:30
055
3LM 10
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
056
3LM 10
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-12-18
g. 16:00
057
3LM 10
KS Nadarzyn KTS II Kozienice 8:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
058
3LM 10
SKS 40 Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2020-12-21
g. 19:00
059
3LM 10
UKS ALFA Gostynin TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
060
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 2:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
061
3LM 11
TRANSLUK SRS Łomna MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:5 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
062
3LM 11
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
063
3LM 11
KTS II Kozienice SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
064
3LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Nadarzyn 4:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
065
3LM 11
KU AZS SGH Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
066
3LM 11
KS LIMA Pruszków KU AZS PW Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
067
3LM 12
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS LIMA Pruszków 6:8 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
068
3LM 12
KS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
069
3LM 12
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 3:8 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00
070
3LM 12
UKS ALFA Gostynin KTS II Kozienice 8:6 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
071
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
072
3LM 12
KTS Kozienice TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
073
3LM 13
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
W: negatywna
074
3LM 13
KTS II Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
075
3LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
076
3LM 13
KU AZS SGH Warszawa SKS 40 Warszawa 8:4 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
077
3LM 13
KS LIMA Pruszków KS Nadarzyn 9:1 Szczegóły
2021-06-10
g. 20:00
078
3LM 13
KU AZS PW Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły