Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 12 21 98:35
2. TRANSLUK SRS II Łomna 12 20 89:49
3. ŁKTS PROFILTER Łochów 12 18 87:50
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 12 15 81:63
5. GKS WKRA Sochocin 12 14 72:62
6. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 12 12 70:80
7. KS Wąsewo 12 11 76:76
8. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 12 10 72:82
9. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 12 10 61:81
10. TĘCZA II Budki Piaseckie 12 10 65:76
11. UKS ALFA II Gostynin 12 9 60:86
12. UKS 14 Ursus 12 4 53:93
13. KU AZS PW II Warszawa 12 2 47:98

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
001
4LMA 1
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
002
4LMA 1
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2020-09-27
g. 14:00
003
4LMA 1
UKS Sanniki ŁKTS PROFILTER Łochów 8:3 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
004
4LMA 1
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
005
4LMA 1
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 4:8 Szczegóły
2020-09-27
g. 14:30
006
4LMA 1
TRANSLUK SRS II Łomna UKS 14 Ursus 8:2 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
007
4LMA 2
UKS ALFA II Gostynin TRANSLUK SRS II Łomna 3:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
008
4LMA 2
KS SPÓJNIA III Warszawa MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
009
4LMA 2
ŁKTS PROFILTER Łochów TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
010
4LMA 2
KS Wąsewo UKS Sanniki 5:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
011
4LMA 2
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2020-10-17
g. 17:30
012
4LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
013
4LMA 3
GKS WKRA Sochocin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:5 Szczegóły
2020-12-12
g. 13:00
014
4LMA 3
UKS Sanniki KU AZS PW II Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-03-06
g. 11:00
015
4LMA 3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
016
4LMA 3
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin ŁKTS PROFILTER Łochów 8:5 Szczegóły
2020-10-18
g. 14:30
017
4LMA 3
TRANSLUK SRS II Łomna KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-10-21
g. 18:00
018
4LMA 3
UKS 14 Ursus UKS ALFA II Gostynin 7:7 Szczegóły
2020-11-20
g. 19:00
019
4LMA 4
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 Ursus 8:3 Szczegóły
2020-10-24
g. 16:00
020
4LMA 4
ŁKTS PROFILTER Łochów TRANSLUK SRS II Łomna 8:2 Szczegóły
2021-05-30
g. 11:00
021
4LMA 4
KS Wąsewo MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 7:7 Szczegóły
2021-05-30
g. 11:00
022
4LMA 4
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2020-10-22
g. 18:00
023
4LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
024
4LMA 4
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
025
4LMA 5
UKS Sanniki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-12-01
g. 18:00
026
4LMA 5
TĘCZA II Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2020-11-21
g. 17:00
027
4LMA 5
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
028
4LMA 5
TRANSLUK SRS II Łomna KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2021-03-07
g. 11:00
029
4LMA 5
UKS 14 Ursus ŁKTS PROFILTER Łochów 4:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
030
4LMA 5
UKS ALFA II Gostynin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
031
4LMA 6
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
032
4LMA 6
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 8:2 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
033
4LMA 6
KU AZS PW II Warszawa TRANSLUK SRS II Łomna 0:10 Szczegóły
2020-11-14
g. 18:00
034
4LMA 6
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:6 Szczegóły
2020-12-11
g. 18:00
035
4LMA 6
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
036
4LMA 6
GKS WKRA Sochocin UKS Sanniki 4:8 Szczegóły
2020-11-20
g. 18:00
037
4LMA 7
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
038
4LMA 7
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
039
4LMA 7
TRANSLUK SRS II Łomna SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
040
4LMA 7
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
041
4LMA 7
UKS ALFA II Gostynin KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
042
4LMA 7
KS SPÓJNIA III Warszawa ŁKTS PROFILTER Łochów 7:7 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
043
4LMA 8
KS Wąsewo KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
044
4LMA 8
KU AZS PW II Warszawa UKS ALFA II Gostynin 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
045
4LMA 8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2020-11-29
g. 17:00
046
4LMA 8
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
047
4LMA 8
GKS WKRA Sochocin MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 9:1 Szczegóły
2020-11-26
g. 18:00
048
4LMA 8
UKS Sanniki TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
049
4LMA 9
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
2021-05-31
g. 18:00
050
4LMA 9
TRANSLUK SRS II Łomna GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2020-12-13
g. 15:00
051
4LMA 9
UKS 14 Ursus ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
052
4LMA 9
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:6 Szczegóły
2020-12-06
g. 14:30
053
4LMA 9
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
054
4LMA 9
ŁKTS PROFILTER Łochów KS Wąsewo 8:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
055
4LMA 10
KU AZS PW II Warszawa ŁKTS PROFILTER Łochów 2:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
056
4LMA 10
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-12-20
g. 16:00
057
4LMA 10
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS ALFA II Gostynin 8:6 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
058
4LMA 10
GKS WKRA Sochocin UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 17:00
059
4LMA 10
UKS Sanniki TRANSLUK SRS II Łomna 8:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
060
4LMA 10
TĘCZA II Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 4:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
061
4LMA 11
TRANSLUK SRS II Łomna TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
062
4LMA 11
UKS 14 Ursus UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
063
4LMA 11
UKS ALFA II Gostynin GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 14:00
064
4LMA 11
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2021-02-20
g. 13:00
065
4LMA 11
ŁKTS PROFILTER Łochów SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
066
4LMA 11
KS Wąsewo KU AZS PW II Warszawa 8:6 Szczegóły
2021-03-14
g. 11:00
067
4LMA 12
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS Wąsewo 5:8 Szczegóły
2021-03-06
g. 17:00
068
4LMA 12
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów 7:7 Szczegóły
2021-03-09
g. 19:00
069
4LMA 12
GKS WKRA Sochocin KS SPÓJNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2021-03-11
g. 18:00
070
4LMA 12
UKS Sanniki UKS ALFA II Gostynin 10:0 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
071
4LMA 12
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2021-03-12
g. 19:00
072
4LMA 12
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 1:9 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
073
4LMA 13
UKS 14 Ursus MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 7:7 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
074
4LMA 13
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
075
4LMA 13
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS Sanniki 8:3 Szczegóły
2021-06-06
g. 09:00
076
4LMA 13
ŁKTS PROFILTER Łochów GKS WKRA Sochocin 8:2 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
077
4LMA 13
KS Wąsewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2021-06-06
g. 11:00
078
4LMA 13
KU AZS PW II Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły