Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 7 14 67:7
2. KTS III Kozienice 7 11 47:37
3. ULKS II Kazanów 6 10 44:21
4. LUKS Kowala 6 8 36:30
5. TG SOKÓŁ Brwinów 7 8 43:39
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6 7 42:31
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6 7 36:35
8. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6 5 35:38
9. KS LIMA II Pruszków 6 3 25:42
10. ULKS TENIS Węgrów 4 2 18:26
11. AKADEMIA Warszawa 4 2 17:28
12. MKS POGOŃ Siedlce 7 1 19:60
13. SKS 40 II Warszawa 6 0 15:50

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
001
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
002
4LMB 1
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 3:8 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
003
4LMB 1
ULKS II Kazanów ULKS Kazanów 0:10 Szczegóły
2020-09-27
g. 11:00
004
4LMB 1
KS LIMA II Pruszków UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 3:8 Szczegóły
2020-11-14
g. 15:00
005
4LMB 1
KTS III Kozienice MKS POGOŃ Siedlce 8:4 Szczegóły
2020-09-27
g. 13:30
006
4LMB 1
TG SOKÓŁ Brwinów AKADEMIA Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
007
4LMB 2
MKS POGOŃ Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
008
4LMB 2
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS III Kozienice 4:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 16:00
009
4LMB 2
ULKS Kazanów KS LIMA II Pruszków 10:0 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
010
4LMB 2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa ULKS II Kazanów 5:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
011
4LMB 2
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
012
4LMB 2
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
013
4LMB 3
SKS 40 II Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2020-10-08
g. 17:30
014
4LMB 3
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 9:1 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
015
4LMB 3
KS LIMA II Pruszków UKS LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
016
4LMB 3
KTS III Kozienice ULKS Kazanów 0:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 13:30
017
4LMB 3
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
018
4LMB 3
AKADEMIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 8:3 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
019
4LMB 4
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria AKADEMIA Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
020
4LMB 4
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 10:0 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00
021
4LMB 4
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
022
4LMB 4
LUKS Kowala KS LIMA II Pruszków 8:4 Szczegóły
2020-11-21
g. 10:30
023
4LMB 4
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ULKS II Kazanów 4:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
024
4LMB 4
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
025
4LMB 5
ULKS II Kazanów ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
026
4LMB 5
KS LIMA II Pruszków MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
027
4LMB 5
KTS III Kozienice LUKS Kowala 8:3 Szczegóły
2020-11-08
g. 13:30
028
4LMB 5
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
029
4LMB 5
AKADEMIA Warszawa ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
030
4LMB 5
MKS POGOŃ Siedlce UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
031
4LMB 6
ULKS Kazanów MKS POGOŃ Siedlce 10:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
032
4LMB 6
UKS LUPUS KABATY II Warszawa AKADEMIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-10-24
g. 14:30
033
4LMB 6
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
034
4LMB 6
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
035
4LMB 6
ULKS TENIS Węgrów KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-11-14
g. 12:00
036
4LMB 6
SKS 40 II Warszawa ULKS II Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
037
4LMB 7
KS LIMA II Pruszków SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
038
4LMB 7
KTS III Kozienice ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2020-11-22
g. 13:30
039
4LMB 7
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
040
4LMB 7
AKADEMIA Warszawa LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
041
4LMB 7
MKS POGOŃ Siedlce UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-11-14
g. 16:00
042
4LMB 7
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
043
4LMB 8
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
044
4LMB 8
LUKS Kowala MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
045
4LMB 8
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki AKADEMIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
046
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
047
4LMB 8
SKS 40 II Warszawa KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
048
4LMB 8
ULKS II Kazanów KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
049
4LMB 9
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 13:30
050
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
051
4LMB 9
AKADEMIA Warszawa ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
052
4LMB 9
MKS POGOŃ Siedlce MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
053
4LMB 9
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
054
4LMB 9
ULKS Kazanów UKS LUPUS KABATY II Warszawa -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
055
4LMB 10
LUKS Kowala ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
056
4LMB 10
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
057
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ Siedlce -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
058
4LMB 10
SKS 40 II Warszawa AKADEMIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
059
4LMB 10
ULKS II Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
060
4LMB 10
KS LIMA II Pruszków KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 13:30
061
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
062
4LMB 11
AKADEMIA Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
063
4LMB 11
MKS POGOŃ Siedlce SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
064
4LMB 11
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
065
4LMB 11
ULKS Kazanów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
066
4LMB 11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa LUKS Kowala -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
067
4LMB 12
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
068
4LMB 12
ULKS TENIS Węgrów ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
069
4LMB 12
SKS 40 II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-11-11
g. 13:30
070
4LMB 12
ULKS II Kazanów MKS POGOŃ Siedlce 10:0 Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
071
4LMB 12
KS LIMA II Pruszków AKADEMIA Warszawa -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
072
4LMB 12
KTS III Kozienice TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
073
4LMB 13
AKADEMIA Warszawa KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
074
4LMB 13
MKS POGOŃ Siedlce KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
075
4LMB 13
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
076
4LMB 13
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
077
4LMB 13
UKS LUPUS KABATY II Warszawa ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
078
4LMB 13
LUKS Kowala MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły