Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IKS KUŹNIA Stare Babice 6 12 49:24
2. GKS FALA Nowy Duninów 5 10 45:5
3. KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 6 10 45:30
4. VIS Wiskitki 6 9 46:23
5. MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn 5 7 41:16
6. UKS II Sanniki 5 6 30:22
7. TRANSLUK SRS IV Łomna 6 2 20:45
8. TĘCZA III Budki Piaseckie 5 0 10:42
9. MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin 6 0 17:50
10. UKS GROT Mała Wieś 6 0 8:54

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
001
5LMA 1
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn VIS Wiskitki 7:7 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
002
5LMA 1
TĘCZA III Budki Piaseckie GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
003
5LMA 1
MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 5:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
004
5LMA 1
UKS II Sanniki TRANSLUK SRS IV Łomna 9:1 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
005
5LMA 1
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2020-10-10
g. 11:00
006
5LMA 2
VIS Wiskitki UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2020-10-18
g. 14:30
007
5LMA 2
TRANSLUK SRS IV Łomna IKS KUŹNIA Stare Babice 4:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
008
5LMA 2
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo UKS II Sanniki 8:3 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
009
5LMA 2
GKS FALA Nowy Duninów MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin 9:1 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
010
5LMA 2
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
011
5LMA 3
TĘCZA III Budki Piaseckie VIS Wiskitki 2:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
012
5LMA 3
MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00
013
5LMA 3
UKS II Sanniki GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
014
5LMA 3
IKS KUŹNIA Stare Babice KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 8:5 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
015
5LMA 3
UKS GROT Mała Wieś TRANSLUK SRS IV Łomna 2:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
016
5LMA 4
VIS Wiskitki TRANSLUK SRS IV Łomna 8:3 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
017
5LMA 4
GKS FALA Nowy Duninów IKS KUŹNIA Stare Babice -:- Szczegóły
2020-11-03
g. 18:00
018
5LMA 4
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo UKS GROT Mała Wieś 8:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
019
5LMA 4
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn UKS II Sanniki -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
020
5LMA 4
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
021
5LMA 5
MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin VIS Wiskitki 2:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
022
5LMA 5
UKS II Sanniki TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
023
5LMA 5
IKS KUŹNIA Stare Babice MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn 8:5 Szczegóły
2020-11-18
g. 17:00
024
5LMA 5
UKS GROT Mała Wieś GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2020-11-21
g. 10:00
025
5LMA 5
TRANSLUK SRS IV Łomna KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 4:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
026
5LMA 6
VIS Wiskitki KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
027
5LMA 6
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS IV Łomna 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
028
5LMA 6
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
029
5LMA 6
TĘCZA III Budki Piaseckie IKS KUŹNIA Stare Babice 4:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
030
5LMA 6
MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin UKS II Sanniki 3:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
031
5LMA 7
UKS II Sanniki VIS Wiskitki -:- Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
032
5LMA 7
IKS KUŹNIA Stare Babice MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin 8:5 Szczegóły
2020-12-03
g. 17:00
033
5LMA 7
UKS GROT Mała Wieś TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 14:30
034
5LMA 7
TRANSLUK SRS IV Łomna MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
035
5LMA 7
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
036
5LMA 8
VIS Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
037
5LMA 8
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn KS ZJEDNOCZENI Bulkowo -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
038
5LMA 8
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
039
5LMA 8
MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
040
5LMA 8
UKS II Sanniki IKS KUŹNIA Stare Babice -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
041
5LMA 9
IKS KUŹNIA Stare Babice VIS Wiskitki -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
042
5LMA 9
UKS GROT Mała Wieś UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
043
5LMA 9
TRANSLUK SRS IV Łomna MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
044
5LMA 9
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
045
5LMA 9
GKS FALA Nowy Duninów MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn -:- Szczegóły