Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
001
5LMB 1
MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 0:10 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
002
5LMB 1
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki UKS MAG Ostrołęka 1:9 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
003
5LMB 1
TS Ciechanów KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2020-10-06
g. 19:30
004
5LMB 1
GUKS SPARTA Szczytno TRANSLUK SRS III Łomna 8:2 Szczegóły
2020-10-04
g. 17:00
005
5LMB 1
UKS RETURN III Piaseczno KS SPARTA Nasielsk 3:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
006
5LMB 2
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
007
5LMB 2
TRANSLUK SRS III Łomna UKS RETURN III Piaseczno 8:4 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
008
5LMB 2
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki GUKS SPARTA Szczytno 0:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 16:00
009
5LMB 2
UKS MAG Ostrołęka TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
010
5LMB 2
MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2020-10-24
g. 14:00
011
5LMB 3
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 3:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
012
5LMB 3
TS Ciechanów MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-12-19
g. 11:00
013
5LMB 3
GUKS SPARTA Szczytno UKS MAG Ostrołęka -:- Szczegóły
2020-10-24
g. 17:00
014
5LMB 3
UKS RETURN III Piaseczno KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
015
5LMB 3
KS SPARTA Nasielsk TRANSLUK SRS III Łomna 8:3 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
016
5LMB 4
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin TRANSLUK SRS III Łomna 8:5 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
017
5LMB 4
UKS MAG Ostrołęka UKS RETURN III Piaseczno 8:2 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
018
5LMB 4
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 2:8 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
019
5LMB 4
MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn GUKS SPARTA Szczytno 0:10 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
020
5LMB 4
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki TS Ciechanów 5:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
021
5LMB 5
TS Ciechanów KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 8:6 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00
022
5LMB 5
GUKS SPARTA Szczytno ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 17:00
023
5LMB 5
UKS RETURN III Piaseczno MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2021-01-09
g. 11:00
024
5LMB 5
KS SPARTA Nasielsk UKS MAG Ostrołęka -:- Szczegóły
2020-11-21
g. 10:00
025
5LMB 5
TRANSLUK SRS III Łomna KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
026
5LMB 6
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
027
5LMB 6
UKS MAG Ostrołęka TRANSLUK SRS III Łomna 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
028
5LMB 6
MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn KS SPARTA Nasielsk 0:10 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
029
5LMB 6
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki UKS RETURN III Piaseczno 8:5 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
030
5LMB 6
TS Ciechanów GUKS SPARTA Szczytno 2:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 14:00
031
5LMB 7
GUKS SPARTA Szczytno KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 17:00
032
5LMB 7
UKS RETURN III Piaseczno TS Ciechanów -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
033
5LMB 7
KS SPARTA Nasielsk ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
034
5LMB 7
TRANSLUK SRS III Łomna MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
035
5LMB 7
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki UKS MAG Ostrołęka -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
036
5LMB 8
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin UKS MAG Ostrołęka -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
037
5LMB 8
MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
038
5LMB 8
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
039
5LMB 8
TS Ciechanów KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 14:00
040
5LMB 8
GUKS SPARTA Szczytno UKS RETURN III Piaseczno -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
041
5LMB 9
UKS RETURN III Piaseczno KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
042
5LMB 9
KS SPARTA Nasielsk GUKS SPARTA Szczytno -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
043
5LMB 9
TRANSLUK SRS III Łomna TS Ciechanów -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
044
5LMB 9
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
045
5LMB 9
UKS MAG Ostrołęka MUKS START SPALONA MLECZARNIA III Nadarzyn -:- Szczegóły