Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
001
5LMC 1
ŁKTS PROFILTER II Łochów KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 10:0 Szczegóły
2020-10-04
g. 15:00
002
5LMC 1
UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria MB MOTORS Ząbki 8:5 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
W: negatywna
003
5LMC 1
SKS 40 III Warszawa KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
004
5LMC 1
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa AKADEMIA II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 17:00
005
5LMC 1
UKS RETURN II Piaseczno MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
006
5LMC 2
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
007
5LMC 2
AKADEMIA II Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 0:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
008
5LMC 2
KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
W: negatywna
009
5LMC 2
MB MOTORS Ząbki SKS 40 III Warszawa 10:0 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
010
5LMC 2
ŁKTS PROFILTER II Łochów UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2020-10-24
g. 15:00
011
5LMC 3
UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 10:0 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00
012
5LMC 3
SKS 40 III Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów 2:8 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00
013
5LMC 3
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa MB MOTORS Ząbki 2:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 17:00
014
5LMC 3
UKS RETURN II Piaseczno KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
015
5LMC 3
MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn AKADEMIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
016
5LMC 4
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin AKADEMIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
017
5LMC 4
MB MOTORS Ząbki UKS RETURN II Piaseczno 3:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
018
5LMC 4
KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
019
5LMC 4
ŁKTS PROFILTER II Łochów UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-11-08
g. 15:00
020
5LMC 4
UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria SKS 40 III Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-11-15
g. 15:00
021
5LMC 5
SKS 40 III Warszawa KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 10:0 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00
022
5LMC 5
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 17:00
023
5LMC 5
UKS RETURN II Piaseczno ŁKTS PROFILTER II Łochów 9:1 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
024
5LMC 5
MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn MB MOTORS Ząbki 1:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
025
5LMC 5
AKADEMIA II Warszawa KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
026
5LMC 6
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
027
5LMC 6
MB MOTORS Ząbki AKADEMIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
028
5LMC 6
ŁKTS PROFILTER II Łochów MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 15:00
029
5LMC 6
UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
030
5LMC 6
SKS 40 III Warszawa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
031
5LMC 7
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 17:00
032
5LMC 7
UKS RETURN II Piaseczno SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
033
5LMC 7
MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
034
5LMC 7
AKADEMIA II Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
035
5LMC 7
KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki MB MOTORS Ząbki -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
036
5LMC 8
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin MB MOTORS Ząbki -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
037
5LMC 8
ŁKTS PROFILTER II Łochów KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
038
5LMC 8
UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria AKADEMIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
039
5LMC 8
SKS 40 III Warszawa MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
040
5LMC 8
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
041
5LMC 9
UKS RETURN II Piaseczno KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
042
5LMC 9
MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
043
5LMC 9
AKADEMIA II Warszawa SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
044
5LMC 9
KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
045
5LMC 9
MB MOTORS Ząbki ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły