Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Sezon 2020/2021

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS VICTORIA Jedlińsk 6 12 50:20
2. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 5 8 38:21
3. ISKRA Kotuń 6 8 41:26
4. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 3 6 24:8
5. IKTS BROŃ II Radom 4 4 31:17
6. HoReCup AICR Warszawa 6 4 28:39
7. ULKS III Kazanów 6 4 27:38
8. PUMA Puszcza Mariańska 6 4 22:42
9. UKS TYMIANKA Stary Gózd 5 2 23:32
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 5 0 5:46

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
001
1
ISKRA Kotuń HoReCup AICR Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
002
1
PUMA Puszcza Mariańska UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
003
1
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-10-02
g. 19:30
004
1
ULKS III Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2020-12-19
g. 17:00
005
1
IKTS BROŃ II Radom MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-11-07
g. 10:00
006
2
HoReCup AICR Warszawa MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2020-12-01
g. 17:00
007
2
UKS TYMIANKA Stary Gózd IKTS BROŃ II Radom -:- Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00
008
2
ULKS VICTORIA II Jedlińsk ULKS III Kazanów 3:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
009
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk 5:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
010
2
ISKRA Kotuń PUMA Puszcza Mariańska 9:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
011
3
PUMA Puszcza Mariańska HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
012
3
ULKS VICTORIA Jedlińsk ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
013
3
ULKS III Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
014
3
IKTS BROŃ II Radom ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-10-24
g. 13:00
015
3
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2020-11-28
g. 11:00
016
4
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
017
4
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria IKTS BROŃ II Radom 8:6 Szczegóły
2020-12-19
g. 12:00
018
4
ULKS VICTORIA II Jedlińsk MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
019
4
ISKRA Kotuń ULKS III Kazanów 8:2 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
020
4
PUMA Puszcza Mariańska ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
021
5
ULKS VICTORIA Jedlińsk HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
022
5
ULKS III Kazanów PUMA Puszcza Mariańska 6:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
023
5
IKTS BROŃ II Radom ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
024
5
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
025
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
026
6
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA II Jedlińsk 8:2 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
027
6
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
028
6
ISKRA Kotuń MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
029
6
PUMA Puszcza Mariańska IKTS BROŃ II Radom 1:9 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
030
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS III Kazanów 8:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
031
7
ULKS III Kazanów HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
032
7
IKTS BROŃ II Radom ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
033
7
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn PUMA Puszcza Mariańska -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
034
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
035
7
ULKS VICTORIA II Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
036
8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
037
8
ISKRA Kotuń ULKS VICTORIA II Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
038
8
PUMA Puszcza Mariańska UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
039
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
040
8
ULKS III Kazanów IKTS BROŃ II Radom -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
041
9
IKTS BROŃ II Radom HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
042
9
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn ULKS III Kazanów -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
043
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
044
9
ULKS VICTORIA II Jedlińsk PUMA Puszcza Mariańska -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
045
9
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ISKRA Kotuń -:- Szczegóły