Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS III Działdowo 13 25 97:33
2. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 13 22 87:43
3. MUKS START Nadarzyn 13 17 83:47
4. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 13 15 70:60
5. STS REBEL GMINA Łaskarzew 13 11 58:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. CIA Łaskarzew 13 12 54:76
2. UKS NAPRZÓD Skórzec 13 9 50:80
3. IKTS BROŃ Radom 13 9 57:73
4. UKS LUPUS Kabaty 13 8 55:75
5. TRANSLUK SRS Łomna 13 2 39:91

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-10
g. 11:00
001
2LK 1
STS REBEL GMINA Łaskarzew KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG:
2021-11-07
g. 17:00
002
2LK 1
MUKS START Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 10:0 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2021-10-10
g. 11:00
003
2LK 1
IKTS BROŃ Radom UKS LUPUS Kabaty 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2021-10-03
g. 12:00
004
2LK 1
KS DEKORGLASS III Działdowo UKS NAPRZÓD Skórzec 10:0 Szczegóły
SG:
2021-10-10
g. 13:00
005
2LK 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock CIA Łaskarzew 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2021-10-24
g. 12:00
006
2LK 2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn CIA Łaskarzew 9:1 Szczegóły
SG:
2021-10-24
g. 11:00
007
2LK 2
UKS NAPRZÓD Skórzec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-10-24
g. 11:00
008
2LK 2
UKS LUPUS Kabaty KS DEKORGLASS III Działdowo 2:8 Szczegóły
SG:
2021-10-24
g. 18:00
009
2LK 2
TRANSLUK SRS Łomna IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2021-10-24
g. 11:00
010
2LK 2
STS REBEL GMINA Łaskarzew MUKS START Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2021-11-06
g. 17:00
011
2LK 3
MUKS START Nadarzyn KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
SG: Karolina Osińska
2021-11-05
g. 18:30
012
2LK 3
IKTS BROŃ Radom STS REBEL GMINA Łaskarzew 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2021-11-06
g. 10:00
013
2LK 3
KS DEKORGLASS III Działdowo TRANSLUK SRS Łomna 9:1 Szczegóły
SG:
2021-11-11
g. 18:00
014
2LK 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS Kabaty 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2021-11-06
g. 17:00
015
2LK 3
CIA Łaskarzew UKS NAPRZÓD Skórzec 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2021-11-14
g. 14:00
016
2LK 4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS NAPRZÓD Skórzec 8:2 Szczegóły
SG:
2021-11-14
g. 18:00
017
2LK 4
TRANSLUK SRS Łomna MLUKS NADWIŚLANIN Płock 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2021-11-14
g. 11:00
018
2LK 4
UKS LUPUS Kabaty CIA Łaskarzew 4:6 Szczegóły
SG:
2021-11-14
g. 12:00
019
2LK 4
STS REBEL GMINA Łaskarzew KS DEKORGLASS III Działdowo 2:8 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2021-11-16
g. 18:30
020
2LK 4
MUKS START Nadarzyn IKTS BROŃ Radom 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2021-12-05
g. 13:00
021
2LK 5
IKTS BROŃ Radom KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2022-01-06
g. 12:00
W: negatywna
022
2LK 5
KS DEKORGLASS III Działdowo MUKS START Nadarzyn 10:0 Szczegóły
SG:
2021-11-20
g. 11:00
023
2LK 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock STS REBEL GMINA Łaskarzew 5:5 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2021-11-21
g. 18:00
024
2LK 5
CIA Łaskarzew TRANSLUK SRS Łomna 7:3 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2021-11-20
g. 11:00
025
2LK 5
UKS NAPRZÓD Skórzec UKS LUPUS Kabaty 5:5 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-11-28
g. 11:00
026
2LK 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS LUPUS Kabaty 6:4 Szczegóły
SG:
2021-11-28
g. 18:00
027
2LK 6
TRANSLUK SRS Łomna UKS NAPRZÓD Skórzec 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2021-11-28
g. 11:00
028
2LK 6
STS REBEL GMINA Łaskarzew CIA Łaskarzew 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-01-16
g. 11:00
029
2LK 6
MUKS START Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2022-01-07
g. 16:30
030
2LK 6
IKTS BROŃ Radom KS DEKORGLASS III Działdowo 3:7 Szczegóły
SG: Benedykt Mąkosa
2021-12-19
g. 14:00
031
2LK 7
KS DEKORGLASS III Działdowo KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
SG:
2021-11-18
g. 18:00
032
2LK 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ Radom 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2021-12-08
g. 19:00
033
2LK 7
CIA Łaskarzew MUKS START Nadarzyn 0:10 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2021-12-16
g. 18:00
034
2LK 7
UKS NAPRZÓD Skórzec STS REBEL GMINA Łaskarzew 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2021-12-12
g. 11:00
035
2LK 7
UKS LUPUS Kabaty TRANSLUK SRS Łomna 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2022-01-09
g. 11:00
036
2LK 8
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
SG:
2022-01-09
g. 11:00
037
2LK 8
STS REBEL GMINA Łaskarzew UKS LUPUS Kabaty 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2022-01-09
g. 11:00
038
2LK 8
MUKS START Nadarzyn UKS NAPRZÓD Skórzec 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2022-01-16
g. 11:00
039
2LK 8
IKTS BROŃ Radom CIA Łaskarzew 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2022-01-06
g. 17:00
040
2LK 8
KS DEKORGLASS III Działdowo MLUKS NADWIŚLANIN Płock 6:4 Szczegóły
SG:
2022-01-22
g. 11:00
041
2LK 9
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2021-11-14
g. 17:00
042
2LK 9
CIA Łaskarzew KS DEKORGLASS III Działdowo 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-01-22
g. 11:00
043
2LK 9
UKS NAPRZÓD Skórzec IKTS BROŃ Radom 6:4 Szczegóły
SG: Agnieszka Prokurat-Potyra
2022-01-22
g. 11:00
044
2LK 9
UKS LUPUS Kabaty MUKS START Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2022-01-22
g. 11:00
045
2LK 9
TRANSLUK SRS Łomna STS REBEL GMINA Łaskarzew 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-04-23
g. 17:00
001
2LK 10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn STS REBEL GMINA Łaskarzew 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-13
g. 11:00
001
2LK 10
UKS NAPRZÓD Skórzec TRANSLUK SRS Łomna 6:4 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2022-03-30
g. 18:00
002
2LK 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock MUKS START Nadarzyn 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Lipczyński
2022-03-13
g. 11:00
002
2LK 10
UKS LUPUS Kabaty IKTS BROŃ Radom 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2022-03-27
g. 13:00
003
2LK 11
KS DEKORGLASS III Działdowo STS REBEL GMINA Łaskarzew 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-27
g. 18:00
003
2LK 11
TRANSLUK SRS Łomna CIA Łaskarzew 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2022-04-28
g. 18:00
004
2LK 11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS START Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG:
2022-03-27
g. 11:00
004
2LK 11
IKTS BROŃ Radom UKS NAPRZÓD Skórzec 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2022-04-14
g. 15:00
005
2LK 12
MUKS START Nadarzyn KS DEKORGLASS III Działdowo 3:7 Szczegóły
SG:
2022-03-31
g. 18:00
005
2LK 12
CIA Łaskarzew IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2022-05-08
g. 12:00
006
2LK 12
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
SG:
2022-04-03
g. 17:00
006
2LK 12
UKS LUPUS Kabaty UKS NAPRZÓD Skórzec 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2022-04-28
g. 18:00
007
2LK 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS DEKORGLASS III Działdowo 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2022-05-15
g. 11:00
007
2LK 13
CIA Łaskarzew UKS LUPUS Kabaty 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2022-05-15
g. 11:00
W: negatywna
008
2LK 13
MUKS START Nadarzyn STS REBEL GMINA Łaskarzew 10:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2022-04-12
g. 19:00
008
2LK 13
IKTS BROŃ Radom TRANSLUK SRS Łomna 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2022-05-22
g. 15:30
009
2LK 14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS DEKORGLASS III Działdowo 3:7 Szczegóły
SG:
2022-05-21
g. 17:30
009
2LK 14
UKS NAPRZÓD Skórzec CIA Łaskarzew 3:7 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2022-05-21
g. 10:00
010
2LK 14
STS REBEL GMINA Łaskarzew MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:6 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2022-05-21
g. 14:00
010
2LK 14
TRANSLUK SRS Łomna UKS LUPUS Kabaty 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski