Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 17 33 148:30
2. TĘCZA Budki Piaseckie 17 31 145:37
3. ULKS Kazanów 17 23 110:78
4. TRANSLUK SRS Łomna 17 21 102:93
5. KS Nadarzyn 17 17 89:103
6. KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 17 14 83:109

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 18 21 123:89
2. KTS II Kozienice 18 20 111:93
3. UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 18 17 99:102
4. KU AZS SGH Warszawa 18 16 103:111
5. KU AZS PW I Warszawa 18 11 91:121
6. IKS KUŹNIA Stare Babice 18 4 48:149
7. UKS Sanniki 18 0 26:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-20
g. 18:00
001
3LM 1
UKS ALFA Gostynin UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2021-10-16
g. 14:00
002
3LM 1
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki KTS II Kozienice 8:4 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
003
3LM 1
TĘCZA Budki Piaseckie IKS KUŹNIA Stare Babice 10:0 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
004
3LM 1
TRANSLUK SRS Łomna ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
005
3LM 1
KS Nadarzyn KU AZS PW I Warszawa 8:6 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
006
3LM 1
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
007
3LM 2
KU AZS PW I Warszawa UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 4:8 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
008
3LM 2
ULKS Kazanów KS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
009
3LM 2
IKS KUŹNIA Stare Babice TRANSLUK SRS Łomna 2:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
010
3LM 2
KTS II Kozienice TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 14:00
011
3LM 2
UKS Sanniki KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-10-22
g. 19:00
012
3LM 2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
013
3LM 3
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
014
3LM 3
TĘCZA Budki Piaseckie UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 14:30
015
3LM 3
TRANSLUK SRS Łomna KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
016
3LM 3
KS Nadarzyn IKS KUŹNIA Stare Babice 8:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
017
3LM 3
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
018
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW I Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
019
3LM 4
ULKS Kazanów KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
020
3LM 4
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-11-06
g. 15:00
021
3LM 4
KTS II Kozienice KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2021-11-11
g. 11:00
022
3LM 4
UKS Sanniki TRANSLUK SRS Łomna 2:8 Szczegóły
2021-11-16
g. 18:00
023
3LM 4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
024
3LM 4
UKS ALFA Gostynin KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2021-11-12
g. 18:00
025
3LM 5
TĘCZA Budki Piaseckie UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2021-11-14
g. 14:30
026
3LM 5
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 14:30
027
3LM 5
KS Nadarzyn UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
028
3LM 5
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KTS II Kozienice 4:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
029
3LM 5
KU AZS SGH Warszawa IKS KUŹNIA Stare Babice 8:5 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
030
3LM 5
KU AZS PW I Warszawa ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
031
3LM 6
IKS KUŹNIA Stare Babice KU AZS PW I Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-11-21
g. 13:00
032
3LM 6
KTS II Kozienice KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
033
3LM 6
UKS Sanniki UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-11-30
g. 18:00
034
3LM 6
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Nadarzyn 8:4 Szczegóły
2021-11-21
g. 18:00
035
3LM 6
UKS ALFA Gostynin TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2021-11-19
g. 19:00
036
3LM 6
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 14:30
037
3LM 7
TRANSLUK SRS Łomna KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
038
3LM 7
KS Nadarzyn UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2021-12-07
g. 18:00
039
3LM 7
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
040
3LM 7
KU AZS SGH Warszawa UKS Sanniki 8:2 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
041
3LM 7
KU AZS PW I Warszawa KTS II Kozienice 7:7 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
042
3LM 7
ULKS Kazanów IKS KUŹNIA Stare Babice 8:2 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
043
3LM 8
KTS II Kozienice ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2021-12-19
g. 13:00
044
3LM 8
UKS Sanniki KU AZS PW I Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
045
3LM 8
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 16:00
046
3LM 8
UKS ALFA Gostynin UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 5:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
047
3LM 8
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki KS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2021-12-03
g. 18:00
048
3LM 8
TĘCZA Budki Piaseckie TRANSLUK SRS Łomna 9:1 Szczegóły
2021-12-12
g. 18:00
049
3LM 9
KS Nadarzyn TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
050
3LM 9
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
051
3LM 9
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 6:8 Szczegóły
2022-01-30
g. 11:00
052
3LM 9
KU AZS PW I Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
053
3LM 9
ULKS Kazanów UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2021-12-12
g. 16:00
054
3LM 9
IKS KUŹNIA Stare Babice KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
055
3LM 10
UKS Sanniki IKS KUŹNIA Stare Babice 6:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
056
3LM 10
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki ULKS Kazanów 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
057
3LM 10
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW I Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-01-15
g. 11:00
058
3LM 10
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2022-01-09
g. 13:00
059
3LM 10
TĘCZA Budki Piaseckie UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 14:00
060
3LM 10
TRANSLUK SRS Łomna KS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
061
3LM 11
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 2:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
062
3LM 11
KU AZS SGH Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 0:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
063
3LM 11
KU AZS PW I Warszawa KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
064
3LM 11
ULKS Kazanów UKS ALFA Gostynin 8:6 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
065
3LM 11
IKS KUŹNIA Stare Babice KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
066
3LM 11
KTS II Kozienice UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
067
3LM 12
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
068
3LM 12
UKS ALFA Gostynin IKS KUŹNIA Stare Babice 10:0 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
069
3LM 12
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2022-01-23
g. 11:00
070
3LM 12
TĘCZA Budki Piaseckie KU AZS PW I Warszawa 10:0 Szczegóły
2022-01-22
g. 14:00
071
3LM 12
TRANSLUK SRS Łomna KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-01-29
g. 15:00
072
3LM 12
KS Nadarzyn UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
073
3LM 13
KU AZS SGH Warszawa KS Nadarzyn 8:2 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
074
3LM 13
KU AZS PW I Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2022-02-06
g. 11:00
075
3LM 13
ULKS Kazanów TĘCZA Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
076
3LM 13
IKS KUŹNIA Stare Babice KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
077
3LM 13
KTS II Kozienice UKS ALFA Gostynin 1:9 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
078
3LM 13
UKS Sanniki KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
3LM 14
TĘCZA Budki Piaseckie KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
3LM 14
UKS Sanniki KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2022-03-29
g. 18:00
002
3LM 14
ULKS Kazanów KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
3LM 14
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 2:8 Szczegóły
2022-04-01
g. 19:00
003
3LM 14
KS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
3LM 14
KU AZS PW I Warszawa KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
3LM 15
TĘCZA Budki Piaseckie ULKS Kazanów 10:0 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
3LM 15
UKS Sanniki UKS ALFA Gostynin 1:9 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:00
005
3LM 15
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki TRANSLUK SRS Łomna 9:1 Szczegóły
2022-04-10
g. 11:00
005
3LM 15
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KU AZS PW I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
3LM 15
KS Nadarzyn KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
3LM 15
IKS KUŹNIA Stare Babice KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 14:30
007
3LM 16
TRANSLUK SRS Łomna TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
007
3LM 16
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2022-05-09
g. 17:30
008
3LM 16
KS Nadarzyn KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
3LM 16
KTS II Kozienice KU AZS PW I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
3LM 16
ULKS Kazanów KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
3LM 16
UKS Sanniki KU AZS SGH Warszawa 0:10 Szczegóły
2022-05-15
g. 15:00
010
3LM 17
TĘCZA Budki Piaseckie KS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2022-04-09
g. 11:00
010
3LM 17
KU AZS PW I Warszawa UKS ALFA Gostynin 1:9 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
011
3LM 17
ULKS Kazanów TRANSLUK SRS Łomna 8:3 Szczegóły
2022-04-02
g. 11:30
011
3LM 17
KTS II Kozienice IKS KUŹNIA Stare Babice 9:1 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
012
3LM 17
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2022-04-09
g. 11:00
012
3LM 17
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2022-05-24
g. 18:00
013
3LM 18
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
013
3LM 18
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-05-07
g. 11:00
014
3LM 18
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2022-05-08
g. 12:00
014
3LM 18
KTS II Kozienice UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
3LM 18
KS Nadarzyn ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
015
3LM 18
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS Sanniki 8:6 Szczegóły
2022-04-03
g. 16:00
016
3LM 19
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
017
3LM 19
KU AZS SGH Warszawa KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
018
3LM 19
KU AZS PW I Warszawa UKS Sanniki 8:3 Szczegóły
2022-05-11
g. 19:00
019
3LM 20
UKS ALFA Gostynin KTS II Kozienice 7:7 Szczegóły
2022-05-29
g. 11:00
020
3LM 20
KU AZS SGH Warszawa UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-05-29
g. 11:00
021
3LM 20
KU AZS PW I Warszawa IKS KUŹNIA Stare Babice 8:3 Szczegóły