Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS III Łomna 15 27 121:52
2. UKS 14 Ursus 15 24 114:65
3. KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 15 20 101:80
4. ULKS TENIS Węgrów 15 17 98:83
5. MKS Pułtusk 15 16 95:84
6. TS Ciechanów 15 13 88:91

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-03
g. 11:00
001
5LMB 1
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS III Łomna 4:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
002
5LMB 1
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2021-10-01
g. 18:00
003
5LMB 1
ŁKTS PROFILTER II Łochów ULKS TENIS Węgrów 4:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
004
5LMB 1
MKS Pułtusk KS SPARTA Nasielsk 8:4 Szczegóły
2021-10-03
g. 14:00
005
5LMB 1
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
006
5LMB 2
KS SPARTA Nasielsk KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 7:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
007
5LMB 2
ULKS TENIS Węgrów MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
008
5LMB 2
UKS 14 Ursus ŁKTS PROFILTER II Łochów 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 14:30
009
5LMB 2
TRANSLUK SRS III Łomna KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
010
5LMB 2
TS Ciechanów ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
011
5LMB 3
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2021-10-30
g. 17:00
012
5LMB 3
ŁKTS PROFILTER II Łochów TRANSLUK SRS III Łomna 1:9 Szczegóły
2021-10-23
g. 14:00
013
5LMB 3
MKS Pułtusk UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 14:00
014
5LMB 3
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
015
5LMB 3
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków KS SPARTA Nasielsk 2:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
016
5LMB 4
ULKS TENIS Węgrów SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 10:0 Szczegóły
2021-11-07
g. 18:00
017
5LMB 4
UKS 14 Ursus KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 8:2 Szczegóły
2021-11-07
g. 14:00
018
5LMB 4
TRANSLUK SRS III Łomna MKS Pułtusk 8:2 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
019
5LMB 4
TS Ciechanów ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:3 Szczegóły
2021-11-05
g. 18:00
020
5LMB 4
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2021-12-03
g. 18:00
021
5LMB 5
ŁKTS PROFILTER II Łochów ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
022
5LMB 5
MKS Pułtusk TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2021-11-14
g. 14:00
023
5LMB 5
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin TRANSLUK SRS III Łomna 7:7 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
024
5LMB 5
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
025
5LMB 5
KS SPARTA Nasielsk ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
026
5LMB 6
UKS 14 Ursus KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2021-11-21
g. 14:30
027
5LMB 6
TRANSLUK SRS III Łomna SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 10:0 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
028
5LMB 6
TS Ciechanów KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 1:9 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
029
5LMB 6
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki MKS Pułtusk 2:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
030
5LMB 6
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:4 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
031
5LMB 7
MKS Pułtusk KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2021-11-28
g. 14:00
031
5LMB 7
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
033
5LMB 7
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków TS Ciechanów 0:10 Szczegóły
2022-01-06
g. 11:00
034
5LMB 7
KS SPARTA Nasielsk TRANSLUK SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
035
5LMB 7
ULKS TENIS Węgrów UKS 14 Ursus 3:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
036
5LMB 8
TRANSLUK SRS III Łomna ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
037
5LMB 8
TS Ciechanów KS SPARTA Nasielsk 3:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
038
5LMB 8
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 8:2 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
039
5LMB 8
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 5:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
040
5LMB 8
ŁKTS PROFILTER II Łochów MKS Pułtusk 2:8 Szczegóły
2021-12-10
g. 19:30
041
5LMB 9
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:3 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
042
5LMB 9
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
W: negatywna
043
5LMB 9
KS SPARTA Nasielsk ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
044
5LMB 9
ULKS TENIS Węgrów TS Ciechanów 6:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
045
5LMB 9
UKS 14 Ursus TRANSLUK SRS III Łomna 5:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
046
5LMB 10
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
047
5LMB 10
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki ULKS TENIS Węgrów 5:8 Szczegóły
2022-01-12
g. 19:30
048
5LMB 10
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 4:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
049
5LMB 10
ŁKTS PROFILTER II Łochów SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
050
5LMB 10
MKS Pułtusk KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 7:7 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
051
5LMB 11
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków MKS Pułtusk 0:10 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
052
5LMB 11
KS SPARTA Nasielsk ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
053
5LMB 11
ULKS TENIS Węgrów KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
054
5LMB 11
UKS 14 Ursus ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2022-01-02
g. 11:00
055
5LMB 11
TRANSLUK SRS III Łomna TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
5LMB 12
ULKS TENIS Węgrów TRANSLUK SRS III Łomna 4:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
5LMB 12
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
5LMB 12
UKS 14 Ursus TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 16:00
002
5LMB 12
ŁKTS PROFILTER II Łochów KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
5LMB 12
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin MKS Pułtusk 8:4 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
003
5LMB 13
KS SPARTA Nasielsk SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 8:3 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
5LMB 13
TS Ciechanów TRANSLUK SRS III Łomna 5:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
5LMB 13
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:3 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
005
5LMB 13
UKS 14 Ursus MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
5LMB 13
ULKS TENIS Węgrów KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 8:3 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
005
5LMB 14
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2022-04-01
g. 18:30
006
5LMB 14
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00
007
5LMB 14
MKS Pułtusk TRANSLUK SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
5LMB 14
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
5LMB 14
TS Ciechanów ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
007
5LMB 15
KS SPARTA Nasielsk KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
008
5LMB 15
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków ŁKTS PROFILTER II Łochów 5:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 14:30
010
5LMB 15
TRANSLUK SRS III Łomna KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 7:7 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
011
5LMB 15
TS Ciechanów MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2022-04-24
g. 09:00
012
5LMB 15
UKS 14 Ursus ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
009
5LMB 16
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 3:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
010
5LMB 16
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 10:0 Szczegóły
2022-05-21
g. 09:00
013
5LMB 16
TRANSLUK SRS III Łomna UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2022-05-21
g. 11:00
014
5LMB 16
MKS Pułtusk ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
5LMB 16
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin TS Ciechanów 8:6 Szczegóły