Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS 14 Ursus 18 31 139:91
2. ULKS Kazanów 18 27 137:81
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 18 24 125:92
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 21 114:106
5. UKS LUPUS Kabaty 18 18 116:118
6. SKS 40 II Warszawa 18 18 109:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 20 23 131:112
2. UKS Sanniki 20 21 132:130
3. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 20 21 140:117
4. TG SOKÓŁ Brwinów 20 17 116:137
5. LUKS Kowala 20 15 121:139
6. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 20 14 102:135
7. KU AZS SGH Warszawa 20 9 94:151
8. KS ATS Warszawa 20 9 98:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-03-22, godz. 11:00
Mecz nr: 009 3LM 16 (16. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

UKS LUPUS Kabaty 7:7 ULKS Kazanów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Miłosz Pączkiewicz - Wiesław Mazurek 1 1:3 (9:11, 9:11, 13:11, 6:11)
Krzysztof Olszewski - Andrzej Krężel 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:3)
Artur Zieliński - Michał Gos 1 2:3 (13:11, 11:3, 9:11, 6:11, 5:11)
Marek Staniszewski - Jan Molęda 1 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 6:11)
Miłosz Pączkiewicz - Andrzej Krężel 1 3:0 (11:5, 17:15, 11:3)
Krzysztof Olszewski - Wiesław Mazurek 1 1:3 (11:13, 14:16, 11:8, 9:11)
Marek Staniszewski - Michał Gos 1 3:1 (15:13, 11:9, 9:11, 11:7)
Artur Zieliński - Jan Molęda 1 0:3 (10:12, 4:11, 5:11)
Miłosz Pączkiewicz - Jan Molęda 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
Marek Staniszewski - Wiesław Mazurek 1 2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:8, 9:11)
Krzysztof Olszewski - Michał Gos 1 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:8)
Artur Zieliński - Andrzej Krężel 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:4)
K. Olszewski / A. Zieliński - M. Gos / A. Krężel 1 3:1 (11:8, 11:5, 10:12, 11:8)
M. Pączkiewicz / M. Staniszewski - W. Mazurek / J. Molęda 1 3:2 (11:9, 7:11, 11:7, 4:11, 11:3)