Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS Szydłowiec 16 30 129:58
2. KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 16 21 110:79
3. KTS ENERGIA Kozienice 16 20 112:84
4. MKS POGOŃ III Siedlce 16 18 104:89
5. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 15 102:104
6. GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 16 15 87:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 16 17 110:91
2. UKS RETURN II Piaseczno 16 16 93:93
3. IKRTS II Józefów 16 15 101:96
4. UKS 14 II Ursus 16 14 98:96
5. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 11 80:110
6. SCKiS HALS V Warszawa 16 0 17:146

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę KS ATS MALIN Warszawa karę dwóch ujemnych punktów. Kara ta nie jest uwzględniona w powyższej tabeli.


Dane meczu

Data: 2014-11-16, godz. 11:00
Mecz nr: 037 4LMB 7 (7. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 6:8 UKS RETURN II Piaseczno

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wojciech Żmijewski - Mikołaj Krzymień 1 2:3 (5:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:13)
Aleksander Rudziński - Maksymilian Czerniak 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:9)
Erdal Celik - Igor Zaytsev 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
Jan Jasiński - Cezary Dębski 1 2:3 (6:11, 7:11, 11:5, 11:7, 11:13)
Wojciech Żmijewski - Maksymilian Czerniak 1 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 8:11)
Aleksander Rudziński - Mikołaj Krzymień 1 0:3 (6:11, 5:11, 4:11)
Jan Jasiński - Igor Zaytsev 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:7)
Erdal Celik - Cezary Dębski 1 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 6:11)
Wojciech Żmijewski - Cezary Dębski 1 1:3 (11:7, 9:11, 6:11, 7:11)
Jan Jasiński - Mikołaj Krzymień 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:9)
Aleksander Rudziński - Igor Zaytsev 1 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:1)
Erdal Celik - Maksymilian Czerniak 1 2:3 (13:11, 11:8, 8:11, 8:11, 9:11)
J. Jasiński / W. Żmijewski - I. Zaytsev / M. Krzymień 1 3:2 (2:11, 11:6, 11:6, 9:11, 13:11)
M. Matczuk / E. Celik - M. Czerniak / K. Olczak 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:7)