Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-04-03, godz. 11:00
Mecz nr: 016 3LM 14 (14. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

UKS I Sanniki 7:7 GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Piątkowski - Jarosław Olewnik 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 6:11)
Nikodem Sadowski - Jacek Falęcki 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
Karolina Komosińska - Marcin Krzemiński 1 2:3 (12:10, 14:16, 12:14, 6:11)
Marek Łuczaj - Andrzej Bernatowicz 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:4)
Paweł Piątkowski - Jacek Falęcki 1 3:2 (8:11, 11:6, 11:13, 11:9, 11:6)
Nikodem Sadowski - Jarosław Olewnik 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 12:10)
Marek Łuczaj - Marcin Krzemiński 1 3:2 (11:4, 10:12, 11:1, 8:11, 11:9)
Karolina Komosińska - Andrzej Bernatowicz 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:6)
Paweł Piątkowski - Andrzej Bernatowicz 1 2:3 (11:7, 8:11, 11:13, 11:2, 3:11)
Marek Łuczaj - Jarosław Olewnik 1 3:1 (7:11, 11:2, 11:8, 11:6)
Nikodem Sadowski - Marcin Krzemiński 1 0:3 (5:11, 6:11, 7:11)
Karolina Komosińska - Jacek Falęcki 1 3:2 (6:11, 11:6, 9:11, 11:5, 11:8)
P. Piątkowski / N. Sadowski - M. Krzemiński / J. Olewnik 1 1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 9:11)
M. Łuczaj / K. Komosińska - J. Falęcki / A. Bernatowicz 1 1:3 (10:12, 10:12, 11:8, 9:11)