Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-05-29, godz. 11:00
Mecz nr: 033 3LM 18 (18. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 6:8 UKS LUPUS I Kabaty

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Falęcki - Miłosz Pączkiewicz 1 3:2 (11:8, 7:11, 7:11, 11:8, 11:7)
Jarosław Olewnik - Michał Kiełbik 1 3:1 (5:11, 11:1, 11:7, 11:9)
Artur Kujawa - Artur Zieliński 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:7)
Marcin Krzemiński - Mateusz Pawlik 1 3:2 (11:7, 12:10, 10:12, 4:11, 11:8)
Jacek Falęcki - Michał Kiełbik 1 3:1 (8:11, 11:2, 11:7, 11:9)
Jarosław Olewnik - Miłosz Pączkiewicz 1 1:3 (6:11, 11:5, 5:11, 6:11)
Marcin Krzemiński - Artur Zieliński 1 3:2 (9:11, 9:11, 13:11, 13:11, 11:9)
Artur Kujawa - Mateusz Pawlik 1 0:3 (4:11, 9:11, 8:11)
Jacek Falęcki - Mateusz Pawlik 1 1:3 (9:11, 11:6, 3:11, 9:11)
Marcin Krzemiński - Miłosz Pączkiewicz 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:3, 4:11, 12:14)
Jarosław Olewnik - Artur Zieliński 1 1:3 (11:7, 10:12, 6:11, 5:11)
Artur Kujawa - Michał Kiełbik 1 2:3 (11:4, 9:11, 11:8, 6:11, 9:11)
A. Kujawa / M. Krzemiński - M. Pączkiewicz / A. Zieliński 1 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
J. Olewnik / J. Falęcki - M. Pawlik / M. Kiełbik 1 2:3 (10:12, 11:6, 11:4, 9:11, 10:12)