Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-11-08, godz. 11:00
Mecz nr: 023 3LM 4 (4. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

UKS LUPUS I Kabaty 8:6 KS SPÓJNIA III Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Miłosz Pączkiewicz - Michał Wojdecki 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
Krzysztof Olszewski - Krzysztof Stępień 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:7)
Michał Kiełbik - Łukasz Sokołowski 1 0:3 (10:12 7:11, 8:11)
Mateusz Pawlik - Marcin Starczyński 1 2:3 (7:11, 11:9, 6:11, 11:9, 6:11)
Miłosz Pączkiewicz - Krzysztof Stępień 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:5)
Krzysztof Olszewski - Michał Wojdecki 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:4)
Mateusz Pawlik - Łukasz Sokołowski 1 0:3 (7:11, 7:11, 10:12)
Michał Kiełbik - Marcin Starczyński 1 0:3 (7:11, 5:11, 7:11)
Miłosz Pączkiewicz - Marcin Starczyński 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
Mateusz Pawlik - Paweł Tusień 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)
Krzysztof Olszewski - Łukasz Sokołowski 1 2:3 (11:7, 6:11, 10:12, 11:3, 6:11)
Michał Kiełbik - Krzysztof Stępień 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9)
M. Pączkiewicz / M. Kiełbik - M. Starczyński / P. Tusień 1 3:2 (13:11, 9:11, 11:7, 7:11, 12:10)
K. Olszewski / M. Pawlik - Ł. Sokołowski / M. Wojdecki 1 3:2 (12:10, 11:13, 11:8, 9:11, 11:9)