Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 14 25 116:39
2. GLKS Nadarzyn 14 21 92:62
3. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 14 19 93:75
4. ULKS TĘCZA I Budki Piaseckie 14 18 93:76

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLUKS NADWIŚLANIN I Płock 18 24 124:94
2. UKS I Sanniki 18 22 113:103
3. ULKS I Kazanów 18 18 110:95
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 16 90:120
5. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 18 11 98:128
6. UKS LUPUS I Kabaty 18 11 86:128
7. MKS POGOŃ II Siedlce 18 11 89:122
8. SKS 40 II Warszawa 18 4 80:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-11-22, godz. 11:00
Mecz nr: 033 3LM 6 (6. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 KS SPÓJNIA III Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marcin Krzemiński - Łukasz Sokołowski 1 1:3 (11:9;9:11;9:11;5:11)
Artur Kujawa - Krzysztof Stępień 1 1:3 (11:13;11:5;3:11;8:11)
Jarosław Olewnik - Michał Wojdecki 1 1:3 (9:11;11:4;8:11;7:11)
Jacek Falęcki - Marcin Starczyński 1 3:1 (13:11;12:10;7:11;11:4)
Marcin Krzemiński - Krzysztof Stępień 1 3:0 (11:8;11:5;11:3)
Artur Kujawa - Łukasz Sokołowski 1 2:3 (11:8;8:11;11:6;8:11;9:11)
Jacek Falęcki - Michał Wojdecki 1 3:2 (11:6;11:8;8:11;4:11;11:4)
Jarosław Olewnik - Marcin Starczyński 1 2:3 (5:11;12:10;13:11;3:11;4:11)
Marcin Krzemiński - Marcin Starczyński 1 1:3 (2:11;11:4;8:11;7:11)
Jacek Falęcki - Łukasz Sokołowski 1 3:2 (6:11;11:8;9:11;11:6;11:8)
Artur Kujawa - Michał Wojdecki 1 0:3 (8:11;9:11;12:14)
Jarosław Olewnik - Krzysztof Stępień 1 3:1 (11:8;8:11;11:8;11:9)
A. Bernatowicz / J. Falęcki - Ł. Sokołowski / M. Starczyński 1 3:1 (11:5;6:11;11:7;11:1)
M. Krzemiński / A. Kujawa - K. Stępień / M. Wojdecki 1 3:1 (7:11;11:6;11:2;11:5)