Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-11-08, godz. 17:00
Mecz nr: 019 4LMB 4 (4. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

UKS RETURN II Piaseczno 8:6 LUKS I Kowala

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mikołaj Krzymień - Jan Molęda 1 3:1 (11:6, 11:9, 11:13, 11:5)
Maksymilian Czerniak - Paweł Ratyński 1 3:1 (12:10, 11:13, 11:9, 11:8)
Igor Zaytsev - Mirosław Pachniewski 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:7)
Tomasz Kaszlewicz - Mariusz Ablewski 1 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 4:11, 8:11)
Mikołaj Krzymień - Paweł Ratyński 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:8)
Maksymilian Czerniak - Jan Molęda 1 2:3 (11:4, 9:11, 11:7, 5:11, 5:11)
Tomasz Kaszlewicz - Wiesław Mróz 1 1:3 (11:8, 10:12, 13:15, 11:13)
Igor Zaytsev - Mariusz Ablewski 1 3:2 (12:10, 11:9, 5:11, 10:12, 11:9)
Mikołaj Krzymień - Mariusz Ablewski 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
Tomasz Kaszlewicz - Jan Molęda 1 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 7:11)
Maksymilian Czerniak - Wiesław Mróz 1 2:3 (8:11, 3:11, 13:11, 11:7, 4:11)
Igor Zaytsev - Paweł Ratyński 1 3:1 (10:12, 11:6, 12:10, 11:8)
I. Zaytsev / T. Kaszlewicz - W. Mróz / M. Pachniewski 1 2:3 (11:6, 12:14, 6:11, 11:8, 8:11)
M. Krzymień / M. Czerniak - J. Molęda / M. Ablewski 1 3:1 (1:10, 11:5, 11:3, 11:9)