Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 14 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-02, godz. 11:00
Mecz nr: 006 5LMA 1 (1. kolejka)

KS SOKÓŁ II Serock 7:7 MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Sławomir Nowosielski - Krzysztof Stępniak 1 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
Seweryn Antosiewicz - Grzegorz Brochocki 1 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
Aleksander Modzelewski - Mariusz Robak 1 0:3 (3:11, 2:11, 1:11)
Adam Kłosiński - Michał Puternicki 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 14:12)
Sławomir Nowosielski - Grzegorz Brochocki 1 3:2 (11:7, 4:11, 11:13, 11:7, 11:1)
Seweryn Antosiewicz - Krzysztof Stępniak 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
Adam Kłosiński - Mariusz Robak 1 3:0 (11:5, 15:13, 11:9)
Aleksander Modzelewski - Michał Puternicki 1 0:3 (3:11, 2:11, 3:11)
Sławomir Nowosielski - Michał Puternicki 1 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 14:12, 11:7)
Adam Kłosiński - Krzysztof Stępniak 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:8)
Seweryn Antosiewicz - Mariusz Robak 1 3:1 (11:7, 11:9, 4:11, 11:7)
Aleksander Modzelewski - Grzegorz Brochocki 1 0:3 (2:11, 3:11, 4:11)
S. Nowosielski / A. Kłosiński - K. Stępniak / G. Brochocki 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:5, 11:7, 11:4)
S. Antosiewicz / A. Modzelewski - M. Robak / M. Puternicki 1 0:3 (2:11, 3:11, 2:11)