Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 14 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-03, godz. 18:00
Mecz nr: 023 5LMA 4 (4. kolejka)

SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 MLUKS NADWIŚLANIN II Płock

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Filip Sadowski - Kajetan Kachniewski 1 1:3 (11:8,5:11,6:11,5:11)
Daniel Cendrowski - Jakub Kosieliński 1 3:0 (11:7,11:6,11:5)
Krystian Igielski - Krzysztof Kosieliński 1 3:0 (11:6,11:4,11:9)
Adrian Tyburski - Igor Modzelewicz 1 1:3 (10:12,8:11,11:7,9:11)
Filip Sadowski - Jakub Kosieliński 1 3:0 (12:10,14:12,11:7)
Daniel Cendrowski - Kajetan Kachniewski 1 3:1 (15:13,11:7,9:11,11:7)
Adrian Tyburski - Krzysztof Kosieliński 1 3:2 (5:11,8:11,12:10,11:4,11:5)
Krystian Igielski - Igor Modzelewicz 1 2:3 (6:11,11:3,11:9,8:11,8:11)
Filip Sadowski - Igor Modzelewicz 1 0:3 (11:13,7:11,7:11)
Adrian Tyburski - Kajetan Kachniewski 1 0:3 (7:11,4:11,5:11)
Daniel Cendrowski - Krzysztof Kosieliński 1 1:3 (11:6,7:11,8:11,5:11)
Krystian Igielski - Jakub Kosieliński 1 3:0 (11:9,11:8,11:9)
D. Cendrowski / K. Igielski - K. Kachniewski / I. Modzelewicz 1 0:3 (4:11,9:11,10:12)
F. Sadowski / A. Tyburski - K. Kosieliński / J. Kosieliński 1 3:0 (11:6,13:11,11:4)