Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 14 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-11, godz. 11:00
Mecz nr: 045 5LMA 8 (8. kolejka)

SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:6 MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Daniel Cendrowski - Michał Puternicki 1 3:2 (8:11,15:13,11:8,12:14,11:8)
Krystian Igielski - Grzegorz Brochocki 1 1:3 (9:11,8:11,11:4,3:11)
Filip Sadowski - Mariusz Robak 1 3:1 (11:6,11:6,10:12,11:7)
Adrian Tyburski - Krzysztof Stępniak 1 2:3 (11:7,7:11,14:12,8:11,6:11)
Daniel Cendrowski - Grzegorz Brochocki 1 3:1 (11:8,9:11,11:5,11:6)
Krystian Igielski - Michał Puternicki 1 3:1 (11:9,9:11,11:5,11:6)
Adrian Tyburski - Mariusz Robak 1 3:2 (4:11,7:11,11:8,11:3,11:8)
Filip Sadowski - Krzysztof Stępniak 1 0:3 (7:11,4:11,10:12)
Daniel Cendrowski - Krzysztof Stępniak 1 1:3 (7:11,11:9,4:11,1:11)
Adrian Tyburski - Michał Puternicki 1 2:3 (11:13,12:10,7:11,14:12,7:11)
Krystian Igielski - Przemysław Żabka 1 3:0 (11:2,11:4,11:7)
Filip Sadowski - Grzegorz Brochocki 1 3:1 (7:11,11:6,11:6,14:12)
D. Cendrowski / K. Igielski - G. Brochocki / K. Stępniak 1 2:3 (11:9,11:9,4:11,9:11,11:13)
A. Tyburski / F. Sadowski - M. Puternicki / M. Robak 1 3:2 (11:8,19:21,10:12,11:3,11:8)