Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 14 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-05-12, godz. 20:00
Mecz nr: 023 5LMA 17 (17. kolejka)

MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:5 UKS III Sanniki

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Brochocki - Henryk Podsiadły 1 2:3 (11:1, 9:11, 11:9, 7:11, 8:11)
Krzysztof Stępniak - Fabian Piątkowski 1 3:0 (11:1, 11:9, 11:6)
Mariusz Robak - Adrian Tomasik 1 3:0 (11:7, 11:6, 13:11)
Michał Puternicki - Ryszard Ciszewski 1 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:6)
Grzegorz Brochocki - Fabian Piątkowski 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
Krzysztof Stępniak - Mateusz Porębski 1 3:1 (6:11, 12:10, 11:3, 11:8)
Adam Zaleski - Adrian Tomasik 1 1:3 (9:11, 11:6, 5:11, 5:11)
Mariusz Robak - Ryszard Ciszewski 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
Grzegorz Brochocki - Ryszard Ciszewski 1 3:0 (13:11, 14:12, 11:7)
Adam Zaleski - Henryk Podsiadły 1 0:3 (1:11, 2:11, 7:11)
Krzysztof Stępniak - Adrian Tomasik 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:3)
Mariusz Robak - Fabian Piątkowski 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 10:12)
K. Stępniak / G. Brochocki - F. Piątkowski / A. Tomasik 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:2, 12:10)
M. Robak / M. Puternicki - H. Podsiadły / R. Ciszewski 1 2:3 (11:6, 6:11, 5:11, 11:9, 4:11)