Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-16, godz. 11:00
Mecz nr: 009 5LMB 2 (2. kolejka)

SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 6:8 IMOLA Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Wiktor Ziemiański - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:7)
Mikołaj Jurek - Michał Lengiewicz 1 3:1 (13:11, 11:6, 10:12, 13:11)
Bartosz Wojtasik - Ryszard Smoter 1 2:3 (11:6, 11:8, 10:12, 10:12, 10:12)
Jan Durakiewicz - Barbara Płaskonka 1 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 9:11)
Wiktor Ziemiański - Michał Lengiewicz 1 3:1 (11:9, 5:11, 12:10, 11:7)
Mikołaj Jurek - Michał Gaszyński 1 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
Jan Durakiewicz - Ryszard Smoter 1 2:3 (11:8, 9:11, 9:11, 11:6, 9:11)
Bartosz Wojtasik - Barbara Płaskonka 1 0:3 (6:11, 1:11, 7:11)
Wiktor Ziemiański - Barbara Płaskonka 1 3:0 (11:5, 11:9, 13:11)
Jan Durakiewicz - Michał Gaszyński 1 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)
Mikołaj Jurek - Ryszard Smoter 1 3:2 (8:11, 6:11, 11:1, 11:7, 11:7)
Bartosz Wojtasik - Michał Lengiewicz 1 0:3 (6:11, 8:11, 8:11)
M. Jurek / B. Wojtasik - M. Lengiewicz / O. Ciałowicz 1 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
W. Ziemiański / J. Durakiewicz - B. Płaskonka / M. Gaszyński 1 3:2 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 11:5)