Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-11, godz. 11:00
Mecz nr: 047 5LMB 8 (8. kolejka)

LUKS Kowala 7:7 MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Janusz Zbroja - Przemysław Serowiec 1 1:3 (6:11, 5:11, 11:8, 9:11)
Daniel Jasiński - Karol Chmielak 1 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 11:9)
Mariusz Ablewski - Wiesław Wiśniewski 1 3:2 (3:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:4)
Mariusz Barszcz - Marzena Woźniak 1 3:0 (16:14, 12:10, 11:3)
Janusz Zbroja - Karol Chmielak 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
Daniel Jasiński - Przemysław Serowiec 1 2:3 (9:11, 14:12, 12:10, 10:12, 9:11)
Mariusz Barszcz - Wiesław Wiśniewski 1 2:3 (7:11, 11:6, 11:7, 2:11, 10:12)
Mariusz Ablewski - Marzena Woźniak 1 3:2 (11:4, 11:7, 3:11, 7:11, 11:7)
Janusz Zbroja - Marzena Woźniak 1 2:3 (9:11, 11:7, 11:9, 8:11, 9:11)
Mariusz Barszcz - Przemysław Serowiec 1 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
Daniel Jasiński - Wiesław Wiśniewski 1 2:3 (12:10, 8:11, 4:11, 11:4, 5:11)
Mariusz Ablewski - Karol Chmielak 1 3:1 (11:7, 11:8, 12:14, 11:8)
J. Zbroja / D. Jasiński - P. Serowiec / K. Chmielak 1 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
M. Ablewski / M. Barszcz - M. Woźniak / W. Wiśniewski 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:8)