Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego | Rozgrywki ligowe
Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-05-13, godz. 11:00
Mecz nr: 030 4LMA 16 (16. kolejka)

UKS 14 Ursus 7:7 TG SOKÓŁ I Brwinów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Ireneusz Wróblewski - Dawid Rejmer 1 3:1 (11:9, 11:6, 10:12, 11:7)
Marcin Ostrowski - Ryszard Koniewicz 1 3:2 (7:11, 13:11, 9:11, 11:5, 11:6)
Agnieszka Czerkies - Daniel Sztajer 1 1:2 (5:11, 5:11, 11:7, 5:11)
Grzegorz Nartanowicz - Artur Kupisz 1 1:3 (6:11, 11:5, 9:11, 8:11)
Ireneusz Wróblewski - Ryszard Koniewicz 1 3:2 (11:8, 5:11, 4:11, 11:3, 11:6)
Marcin Ostrowski - Dawid Rejmer 1 2:3 (7:11, 12:10, 6:11, 11:5, 8:11)
Grzegorz Nartanowicz - Daniel Sztajer 1 1:2 (11:5, 9:11, 9:11, 8:11)
Agnieszka Czerkies - Artur Kupisz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
Ireneusz Wróblewski - Artur Kupisz 1 2:1 (6:11, 11:5, 12:10, 11:9)
Grzegorz Nartanowicz - Dawid Rejmer 1 1:3 (11:5, 6:11, 7:11,8:11)
Marcin Ostrowski - Daniel Sztajer 1 3:0 (11:1, 11:3, 11:3)
Agnieszka Czerkies - Ryszard Koniewicz 1 0:3 (6:11, 8:11, 2:11)
A. Czerkies / G. Nartanowicz - D. Sztajer / D. Rejmer 1 1:3 (5:11, 11:6, 4:11, 6:11)
I. Wróblewski / M. Ostrowski - A. Kupisz / R. Koniewicz 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)