Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-12-17, godz. 11:00
Mecz nr: 045 4LMB 8 (8. kolejka)

UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:6 MKS POGOŃ II Siedlce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Paczuła - Jerzy Głuchowski 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:4, 7:11)
Szymon Grabarski - Dominik Rojek 1 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 9:11, 11:5)
Barbara Płaskonka - Sylwester Dąbrowski 1 1:3 (11:7, 8:11, 11:13, 5:11)
Krzysztof Zalewski - Grzegorz Włodek 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
Michał Paczuła - Dominik Rojek 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:3)
Szymon Grabarski - Jerzy Głuchowski 1 2:3 (6:11, 11:6, 11:9, 8:11, 4:11)
Krzysztof Zalewski - Sylwester Dąbrowski 1 3:2 (7:11, 7:11, 11:7, 11:4, 11:4)
Barbara Płaskonka - Grzegorz Włodek 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
Michał Paczuła - Grzegorz Włodek 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:9)
Krzysztof Zalewski - Jerzy Głuchowski 1 1:3 (15:17, 9:11, 11:6, 8:11)
Karol Matyjek - Sylwester Dąbrowski 1 0:3 (9:11, 9:11, 14:16)
Barbara Płaskonka - Dominik Rojek 1 3:0 (11:8, 11:8,11:6)
B. Płaskonka / K. Zalewski - G. Włodek / J. Głuchowski 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
S. Grabarski / M. Paczuła - D. Rojek / S. Dąbrowski 1 2:3 (11:8, 10:12, 6:11, 11:9, 9:11)