Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-01-14, godz. 18:00
Mecz nr: 058 4LMB 10 (10. kolejka)

MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 6:8 KTS II Kozienice

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Grzybowski - Artur Moroz 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:5)
Michał Wiśniewski - Norbert Zielony 1 3:2 (5:11, 12:10, 11:7, 9:11, 11:6)
Wiesław Wiśniewski - Tomasz Tamioła 1 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 5:11)
Karol Chmielak - Grzegorz Tamioła 1 3:2 (8:11, 11:7, 8:11, 11:7, 11:8)
Michał Grzybowski - Norbert Zielony 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:5)
Michał Wiśniewski - Artur Moroz 1 2:3 (12:10, 3:11, 7:11, 11:9, 8:11)
Karol Chmielak - Tomasz Tamioła 1 0:3 (6:11, 7:11, 15:17)
Wiesław Wiśniewski - Grzegorz Tamioła 1 0:3 (3:11, 7:11, 8:11)
Michał Grzybowski - Grzegorz Tamioła 1 2:3 (3:11, 11:5, 11:7, 12:14, 9:11)
Karol Chmielak - Artur Moroz 1 3:2 (12:10, 11:13, 7:11, 11:8, 11:7)
Michał Wiśniewski - Tomasz Tamioła 1 2:3 (11:9, 12:10, 9:11, 4:11, 6:11)
Wiesław Wiśniewski - Norbert Zielony 1 1:3 (11:13, 11:3, 6:11, 7:11)
M. Grzybowski / W. Wiśniewski - T. Tamioła / G. Tamioła 1 2:3 (12:10, 11:7, 8:11, 7:11, 1:11)
K. Chmielak / M. Wiśniewski - N. Zielony / A. Moroz 1 3:2 (11:9, 11:9, 8:11, 6:11, 11:7)