Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego | Rozgrywki ligowe
Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-02-04, godz. 11:00
Mecz nr: 064 4LMB 11 (11. kolejka)

KTS II Kozienice 6:8 UKS RETURN Piaseczno

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Artur Moroz - Jan Należyty 1 0:3 (15:17, 7:11, 7:11)
Norbert Zielony - Jakub Brzezik 1 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 6:11)
Tomasz Tamioła - Kacper Olczak 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:6, 11:9, 11:6)
Grzegorz Tamioła - Bartłomiej Szołkowski 1 3:2 (11:7, 4:11, 10:12, 11:9, 11:6)
Artur Moroz - Jakub Brzezik 1 3:1 (11:6, 11:9, 5:11, 11:8)
Norbert Zielony - Jan Należyty 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:4, 9:11)
Grzegorz Tamioła - Kacper Olczak 1 3:2 (7:11, 6:11, 11:9, 11:7, 11:6)
Tomasz Tamioła - Bartłomiej Szołkowski 1 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 7:11)
Artur Moroz - Bartłomiej Szołkowski 1 3:2 (6:11, 11:7, 11:6, 8:11, 11:8)
Grzegorz Tamioła - Jan Należyty 1 0:3 (10:12, 6:11, 5:11)
Norbert Zielony - Kacper Olczak 1 2:3 (11:8, 10:12, 11:7, 3:11, 6:11)
Tomasz Tamioła - Jakub Brzezik 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:4, 11:7, 7:11)
G. Tamioła / T. Tamioła - T. Kaszlewicz / J. Należyty 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:7)
A. Moroz / N. Zielony - J. Brzezik / B. Szołkowski 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)