Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-04-15, godz. 16:00
Mecz nr: 023 4LMB 15 (15. kolejka)

SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dariusz Miazga - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:1)
Jakub Durakiewicz - Aleksandra Bogacka 1 3:2 (3:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:7)
Wojciech Zawadzki - Adam Grabarski 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:7)
Marek Skorupka - Krzysztof Zalewski 1 1:3 (5:11, 4:11, 12:10, 5:11)
Dariusz Miazga - Barbara Płaskonka 1 3:1 (11:6, 11:5, 11:13, 11:4)
Jacek Frątczak - Michał Gaszyński 1 2:3 (11:6, 10:12, 7:11, 11:7, 4:11)
Marek Skorupka - Adam Grabarski 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:7, 11:7, 11:6)
Wojciech Zawadzki - Krzysztof Zalewski 1 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 5:11, 8:11)
Dariusz Miazga - Krzysztof Zalewski 1 2:3 (8:11, 11:7, 4:11, 12:10, 7:11)
Marek Skorupka - Michał Gaszyński 1 3:1 (11:13, 11:8, 11:7, 14:12)
Jacek Frątczak - Adam Grabarski 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
Wojciech Zawadzki - Barbara Płaskonka 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:6)
W. Zawadzki / D. Miazga - K. Zalewski / A. Bogacka 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:8)
J. Frątczak / J. Durakiewicz - A. Grabarski / M. Gaszyński 1 0:3 (4:11, 10:12, 10:12)