Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-04-29, godz. 11:00
Mecz nr: 029 4LMB 16 (16. kolejka)

MKS POGOŃ II Siedlce 7:7 UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dominik Rojek - Wojciech Grabarski 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:6)
Kinga Teodorczuk - Piotr Płaskonka 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:9)
Filip Rudnicki - Artur Stanisz 1 1:3 (9;11, 11:5, 9:11, 6:11,)
Sylwester Dąbrowski - Szymon Grabarski 1 3:2 (11:9, 6;11, 11:5, 2:11, 11:9)
Dominik Rojek - Piotr Płaskonka 1 2:3 (9;11, 11:6, 9:11, 11:3, 9:11)
Kinga Teodorczuk - Wojciech Grabarski 1 1:3 (11;9, 7:11, 9:11, 7:11,)
Sylwester Dąbrowski - Artur Stanisz 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:6)
Filip Rudnicki - Szymon Grabarski 1 0:3 (1:11, 7:11, 9;11)
Dominik Rojek - Szymon Grabarski 1 0:3 (4:11, 8:11, 8:11)
Sylwester Dąbrowski - Wojciech Grabarski 1 3:0 (12:10, 11:7, 12:10)
Kinga Teodorczuk - Artur Stanisz 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:7)
Filip Rudnicki - Piotr Płaskonka 1 0:3 (11:13, 10:12, 8:11, )
D. Rojek / S. Dąbrowski - S. Grabarski / W. Grabarski 1 2:3 (2:11, 11:7, 8:11, 11:7, 6:11)
F. Rudnicki / K. Teodorczuk - A. Stanisz / P. Płaskonka 1 3:1 (15:13, 11:5, 8:11, 11:9)