Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 16 30 129:41
2. UKS LUPUS KABATY I Warszawa 16 24 121:74
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 16 22 106:82
4. KU AZS PW I Warszawa 16 21 107:84
5. KTS Kozienice 16 15 91:97
6. KS SPÓJNIA III Warszawa 16 15 95:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 20 111:82
2. KU AZS SGH Warszawa 16 14 95:100
3. KTS Nowy Dwór Mazowiecki 16 10 84:114
4. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 10 61:118
5. UKS ALFA Gostynin 16 7 77:121
6. BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 16 4 59:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-05, godz. 17:30
Mecz nr: 054 3LM 9 (9. kolejka)

KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 KU AZS PW I Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Malita - Kamil Dębski 1 3:1 (11:2, 5:11, 11:9, 16:14)
Adam Kłosiński - Adam Dorsz 1 2:3 (4:11, 11:9, 12:10, 8:11, 4:11)
Artur Zieliński - Wojciech Dąbrowski 1 1:3 (8:11, 11:5, 13:15, 6:11)
Arkadiusz Ziemiński - Marcin Łopatowski 1 1:3 (5:11, 11:5, 4:11, 4:11)
Marek Malita - Adam Dorsz 1 2:3 (11:5, 5:11, 13:11, 5:11, 2:11)
Adam Kłosiński - Kamil Dębski 1 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:4)
Arkadiusz Ziemiński - Wojciech Dąbrowski 1 3:2 (11:5, 10:12, 12:10, 10:12, 11:8)
Artur Zieliński - Marcin Łopatowski 1 3:1 (11:7, 2:11, 11:6, 11:4)
Marek Malita - Marcin Łopatowski 1 2:3 (9:11, 11:3, 8:11, 11:6, 6:11)
Arkadiusz Ziemiński - Kamil Dębski 1 3:1 (11:4, 11:5, 5:11, 11:8)
Adam Kłosiński - Wojciech Dąbrowski 1 3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:5)
Artur Zieliński - Adam Dorsz 1 3:2 (10:12, 7:11, 12:10, 11:9, 12:10)
A. Ziemiński / D. Szymański - A. Dorsz / K. Dębski 1 0:3 (9:11, 6:11, 4:11)
M. Malita / M. Błachnik - M. Łopatowski / W. Dąbrowski 1 0:3 (6:11, 9:11, 10:12)