Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 11 20 86:49
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 11 20 88:41
3. KS Wąsewo 11 15 73:63
4. UKS II Sanniki 11 13 70:61
5. TG SOKÓŁ Brwinów 11 12 68:60
6. UKS 14 Ursus 11 12 76:59

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 11 10 72:71
2. TĘCZA II Budki Piaseckie 11 10 62:73
3. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 11 7 58:80
4. GKS WKRA Sochocin 11 6 60:76
5. TS Ciechanów 11 4 50:83
6. KU AZS PW II Warszawa 11 3 39:86

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-14, godz. 11:00
Mecz nr: 008 4LMA 2 (2. kolejka)

LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:6 TĘCZA II Budki Piaseckie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Hubert Marciniak - Grzegorz Piórkowski 1 2:3 (5:11, 12:10, 9:11, 11:8, 9:11)
Mateusz Perzanowski - Dariusz Rączkowski 1 3:0 (11:2, 12:10, 12:10)
Grzegorz Kowalczyk - Błażej Skrzypkowski 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:3)
Konrad Krukowski - Michał Kowalczyk 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
Hubert Marciniak - Dariusz Rączkowski 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
Mateusz Perzanowski - Grzegorz Piórkowski 1 3:1 (13:11, 11:8, 9:11, 11:5)
Roman Mierzejewski - Błażej Skrzypkowski 1 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 8:11)
Grzegorz Kowalczyk - Michał Kowalczyk 1 1:3 (8:11, 14:12, 7:11, 8:11)
Hubert Marciniak - Michał Kowalczyk 1 3:1 (8;11, 11:7, 11:7, 11:4)
Roman Mierzejewski - Grzegorz Piórkowski 1 2:3 (8;11, 11:8, 8:11, 14:12, 9:11)
Mateusz Perzanowski - Błażej Skrzypkowski 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:8)
Grzegorz Kowalczyk - Dariusz Rączkowski 1 3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:9)
R. Mierzejewski / M. Perzanowski - G. Piórkowski / D. Rączkowski 1 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
H. Marciniak / G. Kowalczyk - M. Kowalczyk / B. Skrzypkowski 1 3:1 (11:13, 11:5, 11:7, 11:9)