Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-13, godz. 11:00
Mecz nr: 056 4LMA 10 (10. kolejka)

KU AZS PW II Warszawa 8:5 LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Patryk Turek - Mateusz Perzanowski 1 2:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:8, 5:11)
Piotr Tuszyński - Konrad Krukowski 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:3)
Marek Kajfasz - Jan Klemendorf 1 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
Franciszek Jastrzębski - Grzegorz Kowalczyk 1 2:3 (8:11, 11:9, 6:11, 11:6, 10:12)
Patryk Turek - Roman Mierzejewski 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:7)
Piotr Tuszyński - Mateusz Perzanowski 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 8:11, 12:10)
Franciszek Jastrzębski - Jan Klemendorf 1 1:3 (7:11, 7:11, 11:6, 13:15)
Marek Kajfasz - Grzegorz Kowalczyk 1 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
Patryk Turek - Grzegorz Kowalczyk 1 3:2 (11:7, 5:11, 8:11, 11:6, 12:10)
Franciszek Jastrzębski - Mateusz Perzanowski 1 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:6)
Piotr Tuszyński - Jan Klemendorf 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 12:10)
Marek Kajfasz - Roman Mierzejewski 1 3:1 (11:7, 14:12, 8:11, 11:7)
P. Tuszyński / M. Kajfasz - G. Kowalczyk / R. Mierzejewski 1 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 12:10)
P. Turek / F. Jastrzębski - M. Perzanowski / K. Krukowski 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7)