Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-05-09, godz. 19:00
Mecz nr: 028 4LMA 16 (16. kolejka)

GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 TĘCZA II Budki Piaseckie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Rutkowski - Dariusz Rączkowski 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
Roman Sobociński - Nikodem Zofczak 1 3:1 (11:6, 11:13, 11:8, 11:7)
Wiktor Szczygieł - Błażej Skrzypkowski 1 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 14:12, 6:11)
Grzegorz Lewandowski - Michał Kowalczyk 1 2:3 (10:12, 11:9, 11:13, 11:8, 5:11)
Paweł Rutkowski - Nikodem Zofczak 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:7)
Roman Sobociński - Dariusz Rączkowski 1 2:3 (11:8, 11:6, 9:11, 9:11, 7:11)
Grzegorz Lewandowski - Błażej Skrzypkowski 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:3)
Wiktor Szczygieł - Michał Kowalczyk 1 0:3 (6:11, 3:11, 8:11)
Paweł Rutkowski - Michał Kowalczyk 1 2:3 (11:6, 7:11, 9:11, 11:7, 7:11)
Grzegorz Lewandowski - Dariusz Rączkowski 1 3:1 (11:8, 11:7, 5:11, 11:6)
Roman Sobociński - Błażej Skrzypkowski 1 3:1 (13:11, 10:12, 11:8, 11:4)
Wiktor Szczygieł - Nikodem Zofczak 1 1:3 (4:11, 6:11, 11:9, 8:11)
P. Rutkowski / G. Lewandowski - D. Rączkowski / B. Skrzypkowski 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
W. Szczygieł / R. Sobociński - M. Kowalczyk / N. Zofczak 1 1:3 (11:4, 6:11, 6:11, 8:11)