Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-11-04, godz. 15:00
Mecz nr: 028 5LMA 5 (5. kolejka)

MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Domański - Tadeusz Wiśniewski 1 3:0 (11:7,11:9,11:5)
Grzegorz Brochocki - Roman Sławomir Skowyrski 1 1:3 (4:11,3:11,11:8,5:11)
Mariusz Robak - Andrzej Jędróźwiak 1 0:3 (5:11,10:12,7:11)
Michał Puternicki - Krzysztof Grela 1 3:1 (11:8,11:7,7:11,11:9)
Jakub Domański - Roman Sławomir Skowyrski 1 3:1 (11:4,6:11,13:11,11:8)
Krzysztof Stępniak - Jarosław Wronka 1 3:1 (13:11,10:12,14:12,11:2)
Michał Puternicki - Andrzej Jędróźwiak 1 3:1 (11:5,11:5,8:11,11:8)
Mariusz Robak - Krzysztof Grela 1 1:3 (5:11,11:8,6:11,4:11)
Jakub Domański - Krzysztof Grela 1 3:1 (11:9,12:14,11:7,11:4)
Michał Puternicki - Jarosław Wronka 1 1:3 (9:11,8:11,11:7,4:11)
Krzysztof Stępniak - Andrzej Jędróźwiak 1 2:3 (11:8,11:7,8:11,10:12,7:11)
Mariusz Robak - Roman Sławomir Skowyrski 1 0:3 (3:11,10:12,4:11)
J. Domański / M. Puternicki - J. Wronka / R. Skowyrski 1 0:3 (9:11,9:11,9:11)
G. Brochocki / K. Stępniak - T. Wiśniewski / K. Grela 1 3:2 (9:11,7:11,16:14,11:5,11:9)