Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 13 26 115:17
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 13 23 104:44
3. ULKS VIS I Wiskitki 13 21 97:51
4. TĘCZA III Budki Piaseckie 13 14 77:73
5. KS SPARTA Nasielsk 13 14 82:61
6. UKS ALFA II Gostynin 13 14 83:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 13 14 82:60
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 13 13 76:71
3. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 13 11 65:78
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 13 3 31:109
5. TRANSLUK SRS II Łomna 14 3 38:118
6. UKS GROT Mała Wieś 14 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-13, godz. 11:00
Mecz nr: 057 5LMA 10 (10. kolejka)

UKS ALFA II Gostynin 8:6 UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bartłomiej Kapturowski - Tadeusz Wiśniewski 1 3:2 (12:10, 6:11, 8:11, 11:6, 11:7)
Maja Pawłowska - Marcin Lewandowski 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:6)
Bartosz Naczmański - Andrzej Jędróźwiak 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
Aleks Stasiński - Krzysztof Grela 1 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 11:13)
Bartłomiej Kapturowski - Marcin Lewandowski 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)
Maja Pawłowska - Tadeusz Wiśniewski 1 2:3 (11:6, 11:8, 6:11, 7:11, 5:11)
Aleks Stasiński - Andrzej Jędróźwiak 1 0:3 (13:15, 8:11, 10:12)
Bartosz Naczmański - Krzysztof Grela 1 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
Bartłomiej Kapturowski - Krzysztof Grela 1 3:2 (8:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:7)
Aleks Stasiński - Tadeusz Wiśniewski 1 0:3 (8:11, 12:14, 10:12)
Maja Pawłowska - Andrzej Jędróźwiak 1 3:0 (13:11, 11:2, 11:3)
Arkadiusz Rutowski - Marcin Lewandowski 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
A. Rutowski / B. Naczmański - A. Jędróźwiak / M. Lewandowski 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:5)
B. Kapturowski / M. Pawłowska - K. Grela / T. Wiśniewski 1 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:5)