Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 13 26 115:17
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 13 23 104:44
3. ULKS VIS I Wiskitki 13 21 97:51
4. TĘCZA III Budki Piaseckie 13 14 77:73
5. KS SPARTA Nasielsk 13 14 82:61
6. UKS ALFA II Gostynin 13 14 83:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 13 14 82:60
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 13 13 76:71
3. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 13 11 65:78
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 13 3 31:109
5. TRANSLUK SRS II Łomna 14 3 38:118
6. UKS GROT Mała Wieś 14 2 27:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-15, godz. 18:00
Mecz nr: 058 5LMA 10 (10. kolejka)

TĘCZA III Budki Piaseckie 5:8 MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Błażej Skrzypkowski - Michał Puternicki 1 2:3 (12:14, 8:11, 11:8, 11:3, 7:11)
Stanisław Głowacki - Grzegorz Brochocki 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
Mariusz Selerski - Krzysztof Stępniak 1 0:3 (9:11, 3:11, 9:11)
Jakub Kaźmierski - Jakub Domański 1 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11)
Błażej Skrzypkowski - Grzegorz Brochocki 1 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
Stanisław Głowacki - Michał Puternicki 1 2:3 (14:16, 5:11, 11:9, 11:7, 16:18)
Jakub Kaźmierski - Krzysztof Stępniak 1 3:1 (11:4, 6:11, 11:9, 12:10)
Mariusz Selerski - Jakub Domański 1 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
Błażej Skrzypkowski - Jakub Domański 1 3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:8)
Jakub Kaźmierski - Michał Puternicki 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
Stanisław Głowacki - Krzysztof Stępniak 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:3, 6:11)
B. Skrzypkowski / J. Kaźmierski - K. Stępniak / G. Brochocki 1 3:2 (2:11, 7:11, 11:7, 11:9, 11:8)
S. Głowacki / M. Selerski - J. Domański / M. Puternicki 1 2:3 (12:10, 10:12, 13:11, 10:12, 5:11)