Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 32 140:22
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 16 27 122:59
3. ULKS VIS I Wiskitki 16 21 106:76
4. KS SPARTA Nasielsk 16 19 105:77
5. UKS ALFA II Gostynin 16 17 101:93
6. TĘCZA III Budki Piaseckie 16 14 90:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 104:73
2. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 17 89:91
3. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 15 95:91
4. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 16 7 50:125
5. TRANSLUK SRS II Łomna 16 3 43:136
6. UKS GROT Mała Wieś 16 2 34:139

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-05-12, godz. 11:00
Mecz nr: 026 5LMA 16 (16. kolejka)

TĘCZA III Budki Piaseckie 6:8 UKS ALFA II Gostynin

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Kaźmierski - Bartosz Naczmański 1 3:0 (11:3, 11:1, 11:2)
Hubert Włodarczyk - Shady Hemid 1 3:1 (11:1, 7:11, 15:13, 11:8)
Szymon Wołowczyk - Maja Pawłowska 1 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)
Radosław Jurzyk - Bartłomiej Kapturowski 1 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:6, 7:11)
Jakub Kaźmierski - Shady Hemid 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:5)
Hubert Włodarczyk - Bartosz Naczmański 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:5)
Radosław Jurzyk - Maja Pawłowska 1 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 6:11)
Szymon Wołowczyk - Bartłomiej Kapturowski 1 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
Jakub Kaźmierski - Bartłomiej Kapturowski 1 2:3 (11:8, 4:11, 8:11, 11:8, 4:11)
Radosław Jurzyk - Bartosz Naczmański 1 3:0 (11:2, 11:1, 11:4)
Hubert Włodarczyk - Maja Pawłowska 1 0:3 (1:11, 7:11, 3:11)
Szymon Wołowczyk - Shady Hemid 1 2:3 (11:6, 4:11, 11:9, 10:12, 10:12)
S. Wołowczyk / H. Włodarczyk - B. Kapturowski / M. Pawłowska 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
J. Kaźmierski / R. Jurzyk - S. Hemid / B. Naczmański 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:5)