Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-28, godz. 11:00
Mecz nr: 021 5LMB 4 (4. kolejka)

KS Kobyłka 8:5 SPALONA MLECZARNIA II Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Krystian Marek - Marcin Borucki 1 3:1 ((5:11);(11:5);(11:3);(11:3))
Adam Skibniewski - Radosław Jastrzębowski 1 2:3 ((11:6);(10:12);(8:11);(11:3);(4:11))
Piotr Karpienia - Sławomir Mikołajewicz 1 1:3 ((5:11);(10:12);(11:4);(11:13))
Małgorzata Rudnik - Krzysztof Kubkowski 1 0:3 ((5:11);(7:11);(6:11))
Krystian Marek - Radosław Jastrzębowski 1 3:0 ((11:2);(11:8);(11:5))
Adam Skibniewski - Marcin Borucki 1 3:0 ((14:12);(11:9);(11:3))
Małgorzata Rudnik - Sławomir Mikołajewicz 1 0:3 ((6:11);(2:11);(10:12))
Piotr Karpienia - Krzysztof Kubkowski 1 3:0 ((13:11);(11:8);(11:3))
Krystian Marek - Krzysztof Kubkowski 1 3:0 ((11:5);(11:6);(11:8))
Sławomir Jędrasik - Marcin Borucki 1 1:3 ((13:11);(8:11);(2:11);(8:11))
Adam Skibniewski - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 ((11:9);(11:4);(11:6))
K. Marek / P. Karpienia - S. Mikołajewicz / R. Jastrzębowski 1 3:1 ((11:9);(11:7);(6:11);(11:2))
A. Skibniewski / S. Jędrasik - M. Borucki / K. Kubkowski 1 3:0 ((15:13);(11:7);(12:10))