Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 13 26 107:41
2. ŁKTS Łochów 13 21 106:41
3. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 13 20 98:68
4. WKS Sochaczew 13 17 93:64
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 13 16 86:68
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 13 13 78:81

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Kobyłka 13 12 80:80
2. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 13 10 64:86
3. UKS RETURN II Piaseczno 13 9 65:89
4. ULKS VIS II Wiskitki 13 6 53:100
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 13 5 54:102
6. SKS 40 III Warszawa 13 1 41:105

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-20, godz. 11:00
Mecz nr: 062 5LMB 11 (11. kolejka)

KS Kobyłka 7:7 AKADEMIA WARSZAWY Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Adam Skibniewski - Piotr Gradek 1 3:1 ((11:9);(8:11);(11:5);(11:6))
Krystian Marek - Karol Wojtasik 1 3:0 ((11:8);(11:7);(11:7))
Piotr Karpienia - Raghuveer Tandon 1 1:3 ((12:10);(8:11);(9:11);(6:11))
Robert Pędziak - Maciej Lewandowski 1 0:3 ((8:11);(11:13);(5:11))
Adam Skibniewski - Karol Wojtasik 1 1:3 ((8:11);(12:14);(11:6);(5:11))
Krystian Marek - Piotr Gradek 1 3:0 ((11:9);(11:3);(11:7))
Robert Pędziak - Raghuveer Tandon 1 1:3 ((11:9);(8:11);(2:11);(7:11))
Piotr Karpienia - Maciej Lewandowski 1 0:3 ((7:11);(7:11);(8:11))
Adam Skibniewski - Maciej Lewandowski 1 2:3 ((8:11);(7:11);(11:7);(11:4);(9:11))
Robert Pędziak - Piotr Gradek 1 3:0 ((11:5);(11:7);(12:10))
Piotr Karpienia - Karol Wojtasik 1 0:3 ((7:11);(7:11);(8:11))
Krystian Marek - Raghuveer Tandon 1 3:0 ((11:6);(11:5);(11:8))
K. Marek / P. Karpienia - M. Lewandowski / R. Tandon 1 3:1 ((13:11);(9:11);(11:9);(11:7))
A. Skibniewski / R. Pędziak - P. Gradek / K. Wojtasik 1 3:2 ((7:11);(11:8);(8:11);(11:8);(11:1))