Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:100
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 85:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-20, godz. 11:00
Mecz nr: 062 5LMB 11 (11. kolejka)

KS Kobyłka 7:7 AKADEMIA WARSZAWY Warszawa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Adam Skibniewski - Piotr Gradek 1 3:1 ((11:9);(8:11);(11:5);(11:6))
Krystian Marek - Karol Wojtasik 1 3:0 ((11:8);(11:7);(11:7))
Piotr Karpienia - Raghuveer Tandon 1 1:3 ((12:10);(8:11);(9:11);(6:11))
Robert Pędziak - Maciej Lewandowski 1 0:3 ((8:11);(11:13);(5:11))
Adam Skibniewski - Karol Wojtasik 1 1:3 ((8:11);(12:14);(11:6);(5:11))
Krystian Marek - Piotr Gradek 1 3:0 ((11:9);(11:3);(11:7))
Robert Pędziak - Raghuveer Tandon 1 1:3 ((11:9);(8:11);(2:11);(7:11))
Piotr Karpienia - Maciej Lewandowski 1 0:3 ((7:11);(7:11);(8:11))
Adam Skibniewski - Maciej Lewandowski 1 2:3 ((8:11);(7:11);(11:7);(11:4);(9:11))
Robert Pędziak - Piotr Gradek 1 3:0 ((11:5);(11:7);(12:10))
Piotr Karpienia - Karol Wojtasik 1 0:3 ((7:11);(7:11);(8:11))
Krystian Marek - Raghuveer Tandon 1 3:0 ((11:6);(11:5);(11:8))
K. Marek / P. Karpienia - M. Lewandowski / R. Tandon 1 3:1 ((13:11);(9:11);(11:9);(11:7))
A. Skibniewski / R. Pędziak - P. Gradek / K. Wojtasik 1 3:2 ((7:11);(11:8);(8:11);(11:8);(11:1))