Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:100
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 85:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-05-12, godz. 11:00
Mecz nr: 028 5LMB 16 (16. kolejka)

SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 7:7 KS Kobyłka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Sławomir Mikołajewicz - Adam Skibniewski 1 0:3 (7:11, 15:17, 8:11)
Marcin Borucki - Piotr Karpienia 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:1, 4:11, 11:8)
Krzysztof Kubkowski - Robert Pędziak 1 0:3 (13:15, 4:11, 6:11)
Radosław Jastrzębowski - Małgorzata Rudnik 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:7)
Sławomir Mikołajewicz - Piotr Karpienia 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 9:11, 14:16)
Marcin Borucki - Adam Skibniewski 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:5, 5:11)
Radosław Jastrzębowski - Robert Pędziak 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 9:11)
Krzysztof Kubkowski - Małgorzata Rudnik 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:9)
Sławomir Mikołajewicz - Małgorzata Rudnik 1 3:0 (12:10, 13:11, 11:9)
Radosław Jastrzębowski - Adam Skibniewski 1 1:3 (6:11, 1:11, 11:9, 5:11)
Marcin Borucki - Robert Pędziak 1 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 11:13, 11:8)
Krzysztof Kubkowski - Piotr Karpienia 1 3:1 (9:11, 13:11, 11:4, 11:8)
S. Mikołajewicz / M. Borucki - M. Rudnik / P. Karpienia 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
R. Jastrzębowski / K. Kubkowski - R. Pędziak / A. Skibniewski 1 0:3 (10:12, 4:11, 8:11)