Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 11 20 91:30
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 11 18 85:32
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 11 16 78:45
4. KTS III Kozienice 11 15 76:50
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 11 13 69:61
6. MKS POGOŃ III Siedlce 11 13 75:58

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TYMIANKA Stary Gózd 11 10 61:73
2. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 11 8 50:77
3. ULKS II Kazanów 11 7 58:79
4. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 11 6 32:86
5. ARTENGO IKRTS II Józefów 11 4 43:79
6. HoReCup AICR Warszawa 11 2 41:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-10-14, godz. 11:00
Mecz nr: 011 5LMC 2 (2. kolejka)

UKS TYMIANKA Stary Gózd 7:7 KTS III Kozienice

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Marszałkiewicz - Michał Bartoszuk 1 0:3 (3:11, 3:11, 8:11)
Paweł Starzyński - Roman Gołębiowski 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
Bartłomiej Kołacz - Marek Płachta 1 3:1 (6:11, 13:11, 11:5, 11:7)
Mariusz Barszcz - Tomasz Ziętkowski 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
Łukasz Marszałkiewicz - Roman Gołębiowski 1 0:3 (6:11, 2:11, 3:11)
Paweł Starzyński - Michał Bartoszuk 1 0:3 (10:12, 3:11, 9:11)
Mariusz Barszcz - Marek Płachta 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:5)
Bartłomiej Kołacz - Tomasz Ziętkowski 1 3:1 (13:11, 11:6, 9:11, 14:12)
Łukasz Marszałkiewicz - Tomasz Ziętkowski 1 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
Mariusz Barszcz - Michał Bartoszuk 1 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:5)
Paweł Starzyński - Marek Płachta 1 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 10:12)
Bartłomiej Kołacz - Roman Gołębiowski 1 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 11:9)
M. Barszcz / B. Kołacz - R. Gołębiowski / M. Bartoszuk 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)
P. Starzyński / Ł. Marszałkiewicz - M. Płachta / T. Ziętkowski 1 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:4, 8:11)