Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2018-12-09, godz. 11:00
Mecz nr: 038 5LMC 7 (7. kolejka)

UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:6 LUKS Kowala

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mariusz Barszcz - Eryk Skura 1 3:1 (6:11, 11:8, 11:4, 11:6)
Bartłomiej Kołacz - Daniel Jasiński 1 1:3 (12:10, 6:11, 7:11, 10:12)
Hubert Świniarski - Przemysław Nowak 1 0:3 (5:11, 2:11, 2:11)
Karol Rogoliński - Mariusz Ablewski 1 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 11:8)
Mariusz Barszcz - Daniel Jasiński 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:2)
Bartłomiej Kołacz - Eryk Skura 1 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
Karol Rogoliński - Przemysław Nowak 1 3:1 (11:7, 13:11, 6:11, 12:10)
Hubert Świniarski - Mariusz Ablewski 1 1:3 (9:11, 7:11, 11:2, 7:11)
Mariusz Barszcz - Mariusz Ablewski 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
Karol Rogoliński - Eryk Skura 1 3:1 (10:12, 11:4, 11:5, 11:9)
Bartłomiej Kołacz - Przemysław Nowak 1 1:3 (7:11, 2:11, 11:2, 8:11)
Hubert Świniarski - Daniel Jasiński 1 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 11:7, 11:9)
M. Barszcz / K. Rogoliński - D. Jasiński / P. Nowak 1 3:2 (11:8, 6:11, 8:11, 11:6, 13:11)
H. Świniarski / B. Kołacz - E. Skura / M. Ablewski 1 2:3 (7:11, 15:13, 16:14, 4:11, 10:12)