Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-06, godz. 11:00
Mecz nr: 051 5LMC 9 (9. kolejka)

UKS TYMIANKA Stary Gózd 7:7 ULKS II Kazanów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mariusz Barszcz - Mateusz Król 1 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:8)
Paweł Starzyński - Robert Król 1 2:3 (11:7, 11:8, 7:11, 2:11, 8:11)
Hubert Świniarski - Wojciech Zagożdżon 1 3:0 (11:7, 8:11, 11:5, 13:11)
Bartłomiej Kołacz - Dariusz Wilkiewicz 1 1:3 (7:11, 1:11, 11:9, 9:11)
Mariusz Barszcz - Robert Król 1 3:2 (12:10, 5:11, 14:12, 11:13, 11:7)
Paweł Starzyński - Mateusz Król 1 2:3 (5:11, 16:14, 12:10, 5:11, 6:11)
Bartłomiej Kołacz - Wojciech Zagożdżon 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11)
Hubert Świniarski - Dariusz Wilkiewicz 1 0:3 (9:11, 8:11, 10:12)
Mariusz Barszcz - Dariusz Wilkiewicz 1 3:1 (11:5, 11:1, 9:11, 11:4)
Bartłomiej Kołacz - Mateusz Król 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:7)
Paweł Starzyński - Wojciech Zagożdżon 1 2:3 (11:2, 8:11, 11:5, 9:11, 8:11)
Hubert Świniarski - Robert Król 1 1:3 (7:11, 11:7, 15:17, 7:11)
H. Świniarski / P. Starzyński - W. Zagożdżon / M. Król 1 3:1 (11:8, 11:6, 5:11, 12:10)
M. Barszcz / B. Kołacz - R. Król / D. Wilkiewicz 1 3:2 (1:11, 9:11, 11:7, 11:3, 11:7)