Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 13 24 108:34
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 13 22 101:42
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 13 20 94:53
4. KTS III Kozienice 13 15 88:66
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 13 13 76:77
6. MKS POGOŃ III Siedlce 13 13 78:75

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TYMIANKA Stary Gózd 13 12 73:87
2. ULKS II Kazanów 13 10 74:87
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 13 10 64:90
4. HoReCup AICR Warszawa 14 7 64:105
5. PONGORI IKRTS II Józefów 14 6 62:101
6. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 13 6 38:103

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-01-13, godz. 16:00
Mecz nr: 053 5LMC 9 (9. kolejka)

KTS III Kozienice 7:7 MKS POGOŃ III Siedlce

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Roman Gołębiowski - Jerzy Głuchowski 1 2:3 (8:11, 11:6, 8:11, 11:8, 8:11)
Tomasz Ziętkowski - Dominik Rojek 1 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 6:11)
Jakub Chołuń - Kinga Teodorczuk 1 3:1 (11:6, 11:9, 16:18, 11:4)
Michał Bartoszuk - Michał Grzybowski 1 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 9:11)
Roman Gołębiowski - Dominik Rojek 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 13:11)
Tomasz Ziętkowski - Jerzy Głuchowski 1 1:3 (3:11, 11:8, 3:11, 3:11)
Michał Bartoszuk - Kinga Teodorczuk 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)
Jakub Chołuń - Michał Grzybowski 1 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 8:11)
Roman Gołębiowski - Michał Grzybowski 1 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11)
Michał Bartoszuk - Jerzy Głuchowski 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
Tomasz Ziętkowski - Kinga Teodorczuk 1 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:8)
Jakub Chołuń - Dominik Rojek 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:7)
J. Chołuń / T. Ziętkowski - M. Grzybowski / K. Teodorczuk 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:9)
R. Gołębiowski / M. Bartoszuk - J. Głuchowski / D. Rojek 1 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 9 :11)