Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2019-05-12, godz. 11:00
Mecz nr: 027 5LMC 16 (16. kolejka)

ULKS VICTORIA Jedlińsk 7:7 UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Bogdan Religa - Kamil Wojtyński 1 1:3 (6:11 11:8; 6:11; 11:13;)
Artur Durak - Ernest Orliński 1 3:2 (6:11; 11:8; 6:11; 11:7; 11:6)
Jarosław Chobot - Radosław Wasilak 1 2:3 (6:11; 11:3; 23:21; 6:11; 9:11;)
Dariusz Wieczorek - Cezary Dębski 1 2:3 (6:11; 11:9; 7:11; 11:8; 9:11)
Bogdan Religa - Ernest Orliński 1 3:1 (7:11; 11:9; 11:6; 11:5)
Artur Durak - Kamil Wojtyński 1 3:0 (11:8; 11:3; 13:11)
Dariusz Wieczorek - Radosław Wasilak 1 3:2 (4:11; 11:7; 11:8; 13:15; 11:3)
Jarosław Chobot - Cezary Dębski 1 0:3 (10:12; 7:11; 6:11)
Bogdan Religa - Cezary Dębski 1 2:3 (6:11; 11:9 11:6; 10:12; 13:15)
Dariusz Wieczorek - Kamil Wojtyński 1 2:3 (6:11; 11:3; 6:11; 11:5; 7:11)
Artur Durak - Radosław Wasilak 1 3:2 (3:11; 5:11; 11:8; 11:5; 15:13)
Jarosław Chobot - Ernest Orliński 1 1:3 (8:11; 12:10; 7:11 10:12)
A. Durak / D. Wieczorek - K. Wojtyński / E. Orliński 1 3:0 (11:7; 11:3; 11:7)
J. Chobot / B. Religa - R. Wasilak / C. Dębski 1 3:1 (11:3; 11:7; 8:11; 11:6)